Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit csinálhatok rosszul?

Mit csinálhatok rosszul?

Figyelt kérdés

A következő lenne a problémám:


Bal oldalt az oldalhasizmom szinte nem is látszik, míg jobb oldalt annál jobban. Ugyan ez a helyzet a hónom alatt elhelyezkedő izommal is (sajnos a rendes nevét nem tudom, de pl az egykezes evezés gyakorlat is azt dolgoztatja meg.)


Mitől lehet ez? Minden izomcsoport edzésénél mindkét oldalamra ugyanúgy edzek, szóval nem hiszem hogy az összevisszaság lenne a gond.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2012. ápr. 20. 21:31
 1/4 dirtboy ***** válasza:

nem tudom megmondani hogy mit csinálhatsz rosszul de az izom aminek nem tudod a nevét az a latissimus dorsi.


más is látja ezt a különbséget vagy csak te?

2012. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Más is látja, nem csak én :/
2012. ápr. 20. 22:52
 3/4 anonim válasza:
Szokott lenni olyan betegség, hogy az embernek az egyik fele nem olyan mint a másik, tehát hogy az egyik izmosabb, a másik nem. (Azt hiszem. De ha nem így van javítsatok ki)Valószínűleg ez lehet a probléma nálad.
2012. ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szerintem a fûrész izom-ról van szó. Írd be google képekhez hogy fûrészizom és meg látod az e . De olyan és van hogy egyik oldalad erôsebb mint a másik, próbálj meg valamivel többet, bal oldalra eddzeni.Lehet egyébként hogy csak te látod rosszul, mert te mindig mást látsz a tükörbe,mint egy kivülálló. :]
2012. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!