Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Már körülbelül 2 hónapja...

Már körülbelül 2 hónapja kondizok, de a bal oldali mellizmom nem akar nőni, vagy nem olyan mértékben mint a jobb, pedig mind a két oldalra egyformán erősítek. Mit csinálhatok rosszul?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 16:59
 1/5 anonim válasza:
18%
A test építés nem rövid sport! Én nekem 2 év folyamatos edzés után volt úgy, hogy tényleg jól néztem ki és haverok és csajok is meg dícsértek a szorgalmas és fárasztó edzéseim munkáját! Heti 5 nap edzés napi 3 óra hossza! Minden nap más más részre kel gyúrni! PL 1. nap: Mell, has, 2. nap: bicepsz, tricepsz, 3. nap: hát váll, 4. nap: láb, has, 5. nap: Lehet megint mell szombat vasárnap úgyis regenelálódik a hetfőre! Lényege azért edzel hogy az izomszöveteid össze roncsolodjanak és regenelálodni azért kell hagyni hogy helyette épüljön fel a nagyobb és jobb izomszövet. Fontos mit táplálkozol mit viszel be a szervezetedbe minél több fehérjét viszel be annál jobb! Lehet venni táplálék kiegészítőket is! 1 év kemény edzés után esetleg egy kis Metazint is el lehet fogyasztani úgy egy 600 szemes kúrát! Lépcsőzetesen kell szedni 1 hét 2 szem 2. hét 4 szem 3 hét 6 szem ettől többet ne szedjél be. mikor már látod kifogyik akkor úgyan így lépcsőzetesen kell megvonni a szervezettől.
2010. febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Nem art ha gazdag is vagy. Anno en is vettem 100szemet 10ezert. Az elso kollega 600at javasolt.



Elso, az a metazin, nem veletelnul napozin?

2010. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Húúúú az elsőn mekkorát röhögtem... Metami? :D :D Meg aszongya szombaton lehet mellezni, úgyis regenerálódik hétfőre :D :D Muhaha...

Gyerekek először meg kéne tanulni edzeni, táplálkozni, csinánli 5-10 évig, és utána ha nagyon kíváncsiak vagytok kokszolni...

2010. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok 2 hónapos edzésmúlttal rendelkezőt bíztatsz koxolásra, HEADSHOOT!!!


Nem baj ha nem fejlődik egyenletesen 2 probléma lehet vagy nem csinálod szabályosan a gyakorlatot (pl félrefordítod a fejed... stb) vagy pedig ami elképzelhetőbb egyik kezed erősebb és ezzel több terhelést vesz fel és így jobban fejlődik.


No para, folytasd idővel összhangba kerül!

Szutyok koxot meg felejtsd el. A lényeg a normális kajálás protein,vitamin,és ásványi anyagok ezen kívül nincs semmire szükséged!

2010. febr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Próbálj bal kézzel is recskázni, akkor a bal oldalad is fejlődni fog :)
2010. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!