Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Már több mint 1 éve edzem, de...

Már több mint 1 éve edzem, de már nemnagyon akar nőni az izomzatom, mit csinálhatok rosszul?

Figyelt kérdés

Csináltam egy összehasonlítós képet, illetve hogy régen milyen voltam [link]


(Amúgy nem 2010-ben kezdtem az edzést, hanem 2011.01.15-én csak nem volt jobb képem) Csak értelmes válaszokat kérnék, aki csak sértegetni tud inkább ne írjon! 73-74 kg vagyok, és 182 cm magas.

Szerintetek ez jó fejlődésnek számít 1 év alatt, vagy többet kellett volna ennyi idő alatt? Válaszokat előre is köszönöm!


2012. febr. 12. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Először is ha megáll a növekedés, az azt jelenti hogy nem eszel eleget!

Tömegnövelőt nyugodtan szedhetsz, ha gondolod de mindenképp az a lényeg hogy egyél sokat!

A másik, leírod nekem az edzéstervedet?

2012. febr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 big dog ***** válasza:

Kevés a kaja,vagy nem megfelelő minőségű.

Szerintem kevés 2 év alatt a fejlődés

2012. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 big dog ***** válasza:
JA bocs,egy év alatt...úgy már nem rossz.
2012. febr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jó a sapkád, hol vetted?
2012. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs is sapkám:D:D De akkor most hogyan van, ha nem eszek többet akkor még 1 éven belül sem fogok nőni még 1 centit sem?
2012. febr. 12. 18:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem fogsz. Kajálj rendesen. Vegyél halat, nagyon olcsó. Konzerves, napi 2-3at bevágsz, mellé este egy kis túrót, reggel meg zabpelyhet. Csirke most drága, az helyett egyél otthoni kaját, ha nem telik rá. Nem rossz fejlődés amúgy :) Így tovább!
2012. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jah az a hajad...
2012. febr. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért elég szép fejlődés 1 év alatt.

Ha megakadtál akkor lehet nagyobb súlyokkal kéne megpróbálkoznod, étrenden kicsit változtatni hogy mégtöbb fehérjét, vitamint tartalmazzon, illetve nagyon fontos az is hogy tudj eleget aludni, mert a megfelelő mennyiségű alvás is nagyon fontos a regenerálódásnál.

Szedsz valamilyen táplálék kiegészítőt?

2012. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit sem.
2012. máj. 9. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!