Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Valami edzéstervet 12 évesnek?...

Valami edzéstervet 12 évesnek? Elég sokat gyúrtam, de meg is látszik.

Figyelt kérdés
Valami jó kis edzés tervet tudnátok adni?
2012. ápr. 21. 21:55
1 2
 1/13 dirtboy ***** válasza:

/Elég sokat gyúrtam, de meg is látszik./


ez jó pofa csak így azt nem értem mi a kérdés,ha meg is látszik akkor folytasd amit eddig műveltél.

2012. ápr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Inkább menjél haverokkal ökörködni, nem konditerembe. Ezek a mai fiatalok... :D xD
2012. ápr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D
2012. ápr. 22. 10:20
 4/13 Geri1985 ***** válasza:
0%
Ha elfogadsz egy jó tanácsot, akkor ne a konditeremben bohóckodj! Még fiatal vagy, én a helyedben már most nekikezdenék egy küzdősportnak (lehetőleg támadó jellegű legyen). Persze mellékesként, izomépítésre jó a gyúrás is, de egyébként csak hiú bohóckodás. Én több mint 10 éve küzdősportot űzök és ha véletlen az életben meg kellene védenem magam vagy mást (még hálistennek nem került rá sor) akkor nyugodtabban állok oda,minthogy divatizmok legyenek rajtam. Egyébként is ha a csajoknak akarsz tetszeni, akkor hidd el, hogy egy pl. boxoló a szálkás izomzatával több sikert ér el mint a sok hurkatöltő testű! Persze ez szuverén vélemény és saját tapasztalat! :)
2012. ápr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Elég sokat kérdezel, de legalább hülyeségeket.
2012. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 dirtboy ***** válasza:

ma 10:27

nem tudom honnan szeded hogy aki konditeremben edz vagy egyéb helyen súlyokat emelget az pont azért emelgeti hogy megtudja védeni magát vagy éppen mást.

ez a baj a küzdősportos emberekkel hogy semmi más nem jár az eszükbe mint hogy verekedjenek,el sem tudják képzelni hogy valakinek nem azon jár az esze hogy másokat hogy tudna megverni vagy saját magát megvédeni hanem azért választ egy sporto mert az neki tetszik.

az izmos testről meg egyből mindenkinek a csajok,strand jut az eszükbe.

biztos sokan ezért edzenek de nem mindenki, nem kellene lenézni egyik sportot sem,ha a kérdező kondizni akar akkor ne dumáld le erről tartsd tiszteletben hogy mit akar csinálni.

2012. ápr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12 évesen akkor is egy küzdősport lenne a jó, 4 évig csinálni, utána meg mehetne a kondizás. :)
2012. ápr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Geri1985 ***** válasza:

dirtyboy


Akkor látszik, hogy sosem űztél küzdősportot vagy akármilyen önvédelmi sportot. Ezek az emberek, ha tudnád pont a leghiggadtabb emberek közé tartoznak, ugyanis fegyelemre tanít és minden agressziót képes levezetni a boxzsákon vagy az edzésen! Egy kokszos majom, meg a koksz hormonnövelő hatása miatt agresszív barommá válik! A küzdősportot űzők élete valóban a bunyóról szól, de szigorúan az edzőterem keretein belül! Utcán vétek használni. Gondolkodj kérlek mielőtt butaságokat írsz! És ha már itt tartunk állra tényleg nem lehet gyúrni! Ez csak egy jó tanács! :)

2012. ápr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 dirtboy ***** válasza:

/Egy kokszos majom, meg a koksz hormonnövelő hatása miatt agresszív barommá válik! /


látod látod nem én beszélek itt sületlenségeket hanem te.

ki beszélt itt szteroidról meg akármiről?

nem agresszívak a küzdősportosok? nem a fenét,itt is jó párszor már tanú bizonyságot tett róla egy pár küzdősportos hogy nem bírják vissza fogni magukat.


te meg ha azt hallod hogy valaki kondizik jó lenne ha nem egyből szteroidozásra gondolnál meg az is jó lenne ha nem egyből arra gondolnál hogy ez biztos azért gyúr hogy meg tudja magát védeni,mert nem marhára nem azért gyúrnak sokan hogy a testméretüket kihasználják bunyóban hanem azért mert a vasak emelgetése tetszik nekik.

érdekes hogy állandóan ezzel jössz tök hogy bunyóban így a kondis bunyóban úgy a kondis.

egy teniszezőt vagy egyéb sportolót mért nem basztattok hogy ne azt sportoljon mert azzal nem tudja megvédni magát.

nem minden az önvédelemről/bunyóról szól.


12évesen tényleg nem kéne egyébként súllyal kondizni a a kérdezőnek de saját testsúllyal csinálhatja.

2012. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 dirtboy ***** válasza:
/jöttök/ bocs az elírásért
2012. ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!