Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit szóltok a halhoz csirke...

Mit szóltok a halhoz csirke helyett, illetve ez azedzésterv szerintetek jó?

Figyelt kérdés

Az az igazság h annyi csirkére amennyi kellene egy normális napra nem igen lenne pénzem, viszont halból mázsaszám van ithon. Szóval első kérdésem az lenne hogy mondjuk ha nekem napontam eg kéne ennem kb 1 kg csirkét a saját testsúlyomhoz mérva, az mennyi hallal helyettesíthető, a második kérdésem az h inkább melyi edzéstervet ajánlanátok?

Hétfő: Mell-bicepsz Szerda: Hát-tricepsz péntek: Váll-alkar vagy inkább Hétfő: Mell-tricepsz szerda: Váll-bicepsz péntek: Hát- alkar (Tudom h a második edzésterv intenzívebben dolgoztat, de mégis nekem az első tetszik jobban,,, ezért kérnék véleményeket) lábedzés azért nincs benne mert heti 3 szor úszom, és heti 2 szer futok, és így is túl izmos a lábam a felsőtestemhez képest... A normális válaszokat előre is köszi...



2012. ápr. 22. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen halról van szó, de kb. 20g fehérjével számold a 100g halat. [link]


Edzéstervben mind a kettő jó lenne, ha tényleg edzenél lábra is. Az hogy futsz és úszol az még nem lábedzés. A lábedzés elősegíti a növekedési hormonok termelését is.

Én az első tervet választanám, mert szeretek egy nyomó funkciójú izom után egy húzót edzeni és fordítva. Egyébként az a legjobb ha 2 havonta variálod a tervet is, így mindkét felosztást kipróbálhatod.

2012. ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az értékes válaszodat!
2012. ápr. 22. 11:24
 3/9 clint ***** válasza:
az úszásnak mi köze a lábedzéshez?
2012. ápr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tom ha leúszol 15-15-15 hosz gyorsat hátat meg pillangót neked h bírja a lábad... :) Meg másnap miylen izomlázad lesz.. természetesen ha elégé edzett vagy akkor nem fog nagy problémát jelenteni:) Meg igazábol ne mis nagyon akarok még lábra edzeni mert pl a felkarom 43-as a vádlim meg 48 as :) szal van mit javítanom az arányokon
2012. ápr. 22. 13:24
 5/9 Zakathol ***** válasza:

Ha nem tengeri hal akkor nem jó. A folyami és tavi halakban sok a zsír.

Tápanyagtáblázatból pedig csak ki tudod már nézni, hogy miben mennyi fehérje/szénhidrát/zsír van....

2012. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké:) Köszi.
2012. ápr. 22. 16:29
 7/9 TOMAtm ***** válasza:
Ja a ponty busa és társai amiket fater hoz a sarki holtágról nem valami jók.több a zsír mint a fehérje bennük.tényleg csak a tengeri hal jó(azt még énis megeszem,pedig nem eszem olyan állatot ami nem pislog)
2012. ápr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zakathol ***** válasza:
"pedig nem eszem olyan állatot ami nem pislog" Ezen sírtam :D
2012. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Okéska:) Köszi szépen a választ :) :) :) :) :) :)
2012. ápr. 22. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!