Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi a véleményetek a kinézetemr...

SNW kérdése:

Mi a véleményetek a kinézetemről? Rosszmájú kommentelők kiméljenek

Figyelt kérdés

4 és fél éve körülbelül még súlyosan elhízott voltam, és úgy döntöttem hogy elkezdem a súlyzós edzéseket, rengeteg mindent el olvastam, és informálódtam, rendbe raktam a táplálkozásom és az idő múlásával küzdősportokat is űzni kezdtem mellette, volt egy gynecomastia műtétem, sosem szedtem semmilyen fajta szteroidot, ezt pubertás korból maradt meg.

még küzködöm a lipomastiával, de akármennyit fogok változni úgy érzem sosem fogok normálisan kinézni...

mi a véleményetek a mostani formámról?.

[link]


2012. máj. 9. 22:47
 1/7 A kérdező kommentje:
elcseszettül gázul mutatok így ezzel a zsírosodással? folyamatosan küzdök ellene..de úgy érzem ha le kell vennem a pólóm hát........szégyen
2012. máj. 9. 22:48
 2/7 anonim ***** válasza:

jól lenne ez,egyértelműen látszik,hogy sportolsz,csak a mellizmod tényleg fura.

az arányt kompenzálhatnád,ha ráállnál a nagy súllyal végzett tárogatásra,mert a külső mellizom nem az igazi.

vagy én a helyedben leszívatnám a fenébe róla a zsírt,ha van rá keret.

2012. máj. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még nem jó a forma, de súlyzós edzéssel, aerob edzéssel és egy jó étrenddel rendbe tudod tenni.

Amúgy nincs külső mellizom, mivel a mellizomrostok vízszintes tapadásúak, maximum vannak a mellizomnak felső és alsó izomrostjai, de külső-belső nincs, mert az ugyanaz az izomrost.

2012. máj. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
á... nincs nekem pénzem zsír leszívásra.. meg hát nem is akarom azt, valahogy csak sikerül eltüntetni, javasoltak stanozolol-t 10 mg os-t hogy jó az anti katabolikus hatása és egy jó diétával biztos eltűnne, de ebben nagyon tanácstalan vagyok... nem értek hozzá és nem akarom feleslegesen kitenni magam a veszélynek
2012. máj. 10. 09:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Stana-val nem fogod leszedni magadról a zsírt, mivel csak vízhajtó hatása van (ízületekből is!)és egy kis izmot hoz, de nem zsírégető. Maradj a normális diétánál és súlyzós edzésnél, amit kiegészítesz aerobbal.
2012. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Endokrinológiai szakrendelésen voltál? Elhízás, gyno, elég vizes és puha vagy a képeden is... szal szerintem ez azért van, mert alapból a béka segge alatt van a tesztoszteronszinted (vagy az ösztrogéned magas) ez okozza a problémáidat. Az is lehet, a doki írna fel tesztoszteront, végülis, ilyen terápiás céllal gyártják...
2012. máj. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
erre már én is gondoltam. de már leírtam volt egy gynecomastia műtétem... és azokat megelőzte a vizsgálatok hada, és nem mondtak semmi hasonlót... szóval nem hinném hogy evvel lenne gond..
2012. máj. 10. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!