Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit csináljak ha nem mínöségi...

Mit csináljak ha nem mínöségi kaja kerül az asztalra?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 éve edzem.És egyre idegesít hogy ali nöttem valamit, 1-2 alapok meg voltak/vannak (tömegnövelo,vitamin)A kajálás nem mindig megy, és fel se tudom írni mit ettem mert nincs mindennap mellehús és rizsa, és ha mondjuk palacsinta van vagy hasonló nem tudom milyen tápérték van benne.
2012. máj. 15. 08:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért nem nősz,mert szar a táplálkozásod. Hol itt a kérdés?
2012. máj. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Így van, meg kell próbálnod, minél több jó, összetett szénhidrátot és húst fogyasztani.
2012. máj. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 clint ***** válasza:

dehogyis, ígyis nőnőd kéne csak max nem olyan tiszta izomzatban.

Ha a pocsék kajától nem hízol akkor a rizstől sem fogsz, pláne mível bármibe lefogadom tizenéves vagy.

Egyszerüen türelem. LAsabban fejlődsz ennyi.

2012. máj. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

18 vagyok. :) Hát tudom mik a jó kaják

szénhidrát:rizs,zabpehel,burgonya,tészta ezekbol eleget eszek.

a fehérje az már kicsit bajos, de olyan rossz kondiba is hogy 6-szor akkorák az emberek és biztos hogy nem a rizstol meg hústol lettek akorák.

2012. máj. 15. 14:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Pontosítok: nem csak a kajától:) de az is kell hozzá.
2012. máj. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem figyel a kaja tisztaságára akkor valószinüleg azt sem tartja számon mennyi kalóriát visz be naponta.
2012. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy nem.Csak minnél többet eszek.
2012. máj. 15. 17:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy itt van a kutya elásva. Az éhségérzet rossz tanácsadó főleg, ha pozitív kalória-egyensúlyt kell létrehozni.
2012. máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát én meg próbálok 1 nap minnél többet enni és inni.Meg általába sose vagyok éhes csak zabálok, amit találok a hûtobe.
2012. máj. 16. 12:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Az lenne a jó, ha napi egy kg csirkét találnál a hűtőben és ezt kajálnád fél kiló rizzsel. Hidd el lenne fejlődés.:)
2012. máj. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!