Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Stanozolol kúra utána levezeté...

Stanozolol kúra utána levezetéssel kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
kb 9 hét(300 szem), napi 5 Stanozololt szedek, és pár nap múlva vége a kúrának(La Pharma 10mg), és azt szeretném megkérdezni hogy utókurának ti mit ajánlotok? Tamoxifent ajánlották nekem, egy dobozba van 30 tabletta, de ezt hogy kell szedni? ÉS mellé még valami esetleg? Vitamin? Vmi legális tesztoszteron szint növelő(scitectől, biotechtől)? Várom a válaszoitokat, tapasztalataitokat köszi előre is.

2012. júl. 14. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Stana után tényleg elég 30 szem Zitazonium. 10 napig napi 2, majd 10 napig napi 1-et.
2012. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
jo a stanzolol? neked mennyit hozott,erőben súlyban?
2012. júl. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem használom, de így tudom, ezt szokták levezetésnek.

Amúgy pár kg száraz izom jöhet vele,de gyenge kox. Stack-ben szokás inkább alkalmazni.

2012. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Erőben hozott mondjuk például fekvenyomásnál plusz 30 kg-ot, a gépeknél is egy 30% kb több súllyal tolom, sulyban nem hozott, de nem is az volt a célom
2012. aug. 1. 00:42
 5/7 anonim válasza:
10kg a célom nekem még..6-7felszedek kajálással,fehérjével stb...aztán 3-4kg ott meg stanzololal akarom, h magába tolnám..
2012. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Laci1991 válasza:
Honnan szereztek Tamoxifent, mert ha jól tudom vényköteles.?
2013. máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dílereknél az is van.
2013. máj. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!