Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mennyire jó a Darkstar? Mit...

Recsegvefingókecske kérdése:

Mennyire jó a Darkstar? Mit ajánlotok kezdésnek, ami jó és nincs az egekben az ára? Komplett deszkára gondolok.

Figyelt kérdés

2012. júl. 28. 16:03
 1/4 anonim válasza:
75%

A Darkstar kezdésnek tökéletes! Még profik is hajtanak vele. A coreshopnál néztem épp nagyon jó árban van most. Ennél jobbat ár-minőség értékben nem hinném hogy lehet találni. [link]

Éppen most nézek én is egy kezdő deszkásnak komplett deszkát,de neki csak 10ezer alatt kellene, így viszont ezt találtam a legjobbnak szintén ár-minőség értékben: [link]


Ezenkívül kezdőknek 10-13ezer között van még choke és kryptonics deszkák amiket ajánlok,de csakis a vastag függősöket!


De bármilyen deszka is legyen, amiről esetleg tudod hogy több mint 3 éve a boltban porosodik, azt ne vedd meg. Idővel a legtöbb deszka kiszárad, és hamar el fog törni.


Ha már tudod akkor bocsesz, de úgy lesz a leghosszabb a deszkád élete, ha a trükk végén mindig a csavarokra érkeznek a lábaid. És ha neked túl puha a függőben a gumipogácsa, akkor sose húzd túl szorosra,mert a nagy nyomás miatt széttörhet az egész függő. Helyette inkább vegyél keményebb fajtát, 1-2 ezer forint/pár.

2012. aug. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A darkstar az teljesen jó gördeszka márka,mondjuk a függője az nem a legjobb.
2012. aug. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az előző kommentelőknek. 30ezer forintot szántam deszkára. [link] ezt néztem ki magamnak, de úgy tudom Jart-ok is megjelennek majd az elkövetkező pár napban, pár ezer forinttal olcsóbban, úgy hallottam, hogy a Darkstar deszkák csak másfél hónap körül bírják, aztán atomjaira hullanak.
2012. aug. 6. 21:45
 4/4 anonim válasza:
Annyit tudok a Jart lapokról, hogy haverjaim sokszor vettek és elég jól bírták nekik,3-4 hónapig nyüstölték rendesen szinte minden nap. Element lapokat is vettek, nemtudom változott-e valamit azóta, de pár évvel ezelőtt az összes haverom úgy járt hogy nagyon jól pattantak,könnyűek voltak,de szintezésnél sajnos hamar el is törtek. Úgyhogy lehet hogy neked be fog jönni,mert valószínű hogy csak talajtrükkökre fogod használni. Az element függőkről csak jót hallottam. A kerek is rendben vannak. De a csapágyak amit adni szoktak hozzá, hamar széthullanak. De az viszonylag kevesebb pénzből pótolható.
2012. aug. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!