Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nem tudom eldönteni mégis mit...

Nem tudom eldönteni mégis mit sportoljak?

Figyelt kérdés
Sokmindent próbáltam már. Foci, gyorstolla, úszás, futás, kerékpározás, kajakozás, de egyik sem ragadott meg. A gyorstollasozást folytatnám, csak az egyesület ahova jártam egyre nagyobb lett és hetente vittek versenyezni, de én csak hobbi szinten szeretném űzni. Gondolkodom valami küzdősporton is, de nem tudom mit kéne. Olyan kéne amivel váratlan utcai verekedésben is meg tudom védeni magam, és ki tudok állni magamért. Segítenétek? :)
2012. aug. 26. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Box jó alap szinten de én inkább muay-thai-t kezdeném el, ha küzdősport.
2012. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
általában Mo.-on a boxot oktatják a legjobban és nagyon jól megtanulsz ütni, kitérni az ütések ekől, a thai boxnak annyi az előnye hogy van benne könyökölés térdelés de elés gyengék az ütések és a lábmunka nulla(a boxal ellentétben) szal sztem box de attól is függ h milyen lehetőségek vannak a környékeden meg h milyen jól oktatják persze nem csak ez a két küzdősport van mással is megpróbálkozhatsz
2012. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja és a thai boxban jók a rúgások
2012. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, a boxot nézegettem én is:) Találtam egy klubot(University Boxing Club) de nem tudom mennyire jó is ez :S Vélemények? Hova érné meg járni? :)
2012. aug. 27. 00:26
 5/6 anonim ***** válasza:
az egy nagyon jó klub állítólag látszik is h kicsit drága de sztem megéri
2012. aug. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt olvastam hogy 8500 forint a havibérlet. ez csak a teremhasználat, vagy az oktatás is?
2012. aug. 27. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!