Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Küzdősportolók! Egy nagyobb...

Küzdősportolók! Egy nagyobb csaj meg tudna verni egy kisebb férfit a következőképpen?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van egy 170 cm magas 60 kg-os profi ökölvívó férfi és van egy olyan nő aki 200 cm magas és 85 kg-os és profi fekete öves taekwondós. Szerintetek le tudná a csaj győzni a palit?
2012. szept. 15. 17:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Melyik vagy te?
2012. szept. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én egyik se, se nem TKD-zok, se nem bokszolok és csávó vagyok. Csak elméleti kérdésként tettem fel ezt a kérdést.
2012. szept. 15. 17:48
 3/19 anonim ***** válasza:
ez nem elméleti kérdés, hanem egy hülye kérdés. gondolkozz már el kicsit rajta.
2012. szept. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
tök más súlycsoport
2012. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én a boxolóra fogadnék, a versnyes taekwondósok lógatják a kezüket, úgy nehéz védeni az ütéseket.
2012. szept. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

igen.

a boxoló megverné.

2012. szept. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

50%-50%


de mivel férfi nem üt meg nőt így a boxosnak esélye sincs :D

2012. szept. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már! A 2 m-es lány szerinted mekkorát tud rúgni? Ráadásul, ha profi tékvándós... Mire a srác megüthetné, addigra a magasabb csaj könnyűszerrel fejbe rúgja és kiterül.

Mekkora egy ütéstáv és egy rúgástáv? Valószínűleg rúgni messzebbről lehet és nagyobb erővel, főleg, ha profi, gyakorlott harcos benne. Persze a technikai tudástól nagyon sok függ.

2012. szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Ha verekedtél volna valaha élesben(az edzésen történő sparringok nem azok), akkor tudnád, hogy utcán nem nagyon szoktak rugdosni. Ha te téli, merev farmernadrágban, csúszós , saras, vizes járdán, bemelegítetlenül, stresszhelyzetben fejbe tudsz rúgni valakit, akkor én kérek elnézést.

2012. szept. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ő lehet, hogy nem, de egy mester fokozatú Taekwondós, igen, úgy beszélsz, mintha neked lett volna részed utcai verekedésben... Lehet, hogy te olyan szerencsétlen voltál, hogy csak ütöttél, de mások lehet, hogy kicsit okosabbak....

Tehát a válasz a nő győzne, a boxszoló, nem tudna mit kezdeni a helyzettel, hogy most őt rúgdossák... Dehát ez van

2012. szept. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!