Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Parkour, hogy tudnám megoldani?

Parkour, hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
parkourozni szeretnék de 2 probléma van 1. valahogy eddzeni kéne a testemet fogyni 1 kicsit 2. probléma hogy ahol lakok ott nem igazán lehet parkourozni mert semmi akadály se semmi csak néhány korlát meg ilyesmi erre a 2 problémára tudtok vmi megoldást? :) amúgy sopron mellett lakok előre is kössz a válaszokat :)

2012. szept. 24. 16:29
 1/3 anonim válasza:

1.problémára a (lehetőleg) megoldás:

Szóval: Kevesebbet egyél! Ezalatt azt értem,hogy szénhidrátmennyiséget vedd visszább,és inkább egyél gyümölcsöt,zöldséget,vagy kevesebb szénhidráttartalmú kaját.

Esténként járj ki futni 10-15 percet.Hihetetlen,de ez is sokat segít,és elfáradsz tőle.

Ha találsz havert,vagy valakit aki szivesen belevágna veled ebbe a dologba,akkor máris nyertél. :)


2.Problémára a válaszom:

Ha olyan helyen vannak azok a korlátok,meg satöbbi hogy sok ember van,akkor ez a teendő:

Este kimenni haverokkal,és akkor gyakorolgatni.

Ha tényleg olyan kevés hely van ahol tudnál edzeni,akkor ugorj be éjszaka sulikba,menj ki a játszótérre,vagy lopózz be egy óvodába,vagy találj ki valamit!


Nagyjából most ennyi jutott eszembe,ha valami beugrik,leírom.


U.I:Egy volt Parkour-os :)

2012. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Helló

16 vagyok és elzavartak otthonról. Én szivesen mennék veled gyakorolni ha gondolod.

2012. szept. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat bár utolsó nem tudom hol laksz de szerintem messze tőlem :D
2012. szept. 27. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!