Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Elemezzétek az edzésem + a...

Dávidking20 kérdése:

Elemezzétek az edzésem + a táplálkozásomat, javítsunk együtt rajta ahol esetleg hibádzik?

Figyelt kérdés

Köszi a segítséget előre is :)


Szóval 3-4 hónapja edzek edzőteremben (heti 3 szor) hétfő (mell és tricepsz) szerda(hát és lábizmok egy csoportja) péntek bicepsz,váll és a lábizmok másik csoportja)


Általában 1-1,5 órákat edzek

ilyen számokban 1X12, 1X10, 3X8 (persze ezen néha túlteljesítek)


Kajám: Még soha nem foglalkoztam izomépítéssel azelőtt,ezért még új számomra a " tömegnövelés"


De...: megpróbálok napi 4-5 ször enni

PL: reggeli(5:30) vagy tojás (főtt,rántotta) vagy 1 csomag mozzarella light golyók + egy adag protein turmix (whey complex)


(9-10 óra között) 2. kajálás protein turmix


12-13 óra tájékában 250 g csikre + 65 g rizs vagy tészta


15-16 óra fele - ugyan ez


19-20 óra zsírszegény cottage chees (túró) 1 doboz


22:00 1 kevert protein turmix kis tejjel a hosszabb szívódás miatt.


Az edzéseken mindig hetente megpróbálok súlyt emelni, bár pl: bicepsz és fekvenyomásnál kb 2-3 hete nem tudok egy picit se emelni, miért?


Van mega daily one om (1 tabletta/nap) van whey compleyem, meg 100% w pro prof meg edzés utánra volumass 35


kell e még valami táplálékiegészítőt vennem? (csak a fontosakat írjátok mert fősulis vagyok és nincs sok pénzem)


Pl nem tudom G-bomb vagy Amino msgic kell e?)


Minden hasznos tanácsra vevő vagyok :)



2012. okt. 18. 16:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Tejet felejtsd el!

Minimum napi 6 szor kéne enned!

A koránkelés nem is lenne olyan nagy baj ha megvan a napi 8 óra alvás, de gondolom nincs meg.

2012. okt. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek, tej nem kell és a túró legyen az utolsó kaja.
2012. okt. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
azt hittem bővebb válaszokat kapok :D
2012. okt. 18. 16:47
 4/16 anonim ***** válasza:
Majd még írok. De nehogy mi legyünk már lecseszve, más meg nem is irt.
2012. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy Én nem értek valamit de tömegnöveléshez nem kevés a ch?
2012. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
3-4 hónap alatt olyan 8-9 kiló jött fel, szerintem elég ennyi XD ch
2012. okt. 18. 19:09
 7/16 anonim ***** válasza:

Szóval tényleg kevésnek néz ki a ch ennek ellenére is. Reggel kellene protein+zabpehely, majd 2,5-3 óránként mehet csirke rizs, vagy tojás-teljes kiőrlésű kenyér, hal-krumpli, stb, de legyen ch is, mert sok helyen nincs.

Edzés után mehet a Volumass és utána rá 40 percre megint szilárd kaja.

A túrót mindenképpen utolsó kajának tenném be, mert abban van lassan felszívódó kazein. Ízesítsd meg egy kanál proteinnel.

Ja, a húsos kajákhoz kellene zöldség is, kb napi fél kg, de legalább annyi, mint hús. Brokkoli, kelbimbó, spenót, stb.

2012. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
a napi 1 szem mage daily one nem váltja ki a zöldéget? nem fér el bennem ennyi kaja XD
2012. okt. 18. 19:32
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem csak és főleg nem a vitamin miatt kell, hanem mert kellenek az emészthető rostok és a sok hús okozta savasodás ellensúlyozására.

Napi két mega daily one menjen egyébként.

2012. okt. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Azt mondja már el nekem valaki,hogy a tejet miért kellene elfelejteni tömegnövelés alatt? Az a cukor ami benne van lassú felszívódású,szóval max edzés után nem ajánlatos fehérjét tejjel keverni,mert ugye lassul a felszivodás. De estére ez miért baj?
2012. okt. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!