Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Et mitől lehet? (edzek már...

Berrian kérdése:

Et mitől lehet? (edzek már pár hete és . )

Figyelt kérdés

Mielőtt elkezdtem volna edzeni olvastam hogy akkora súllyal kell edzeni hogy pl a 10dik ismétlés már olyan legyen hogy még egyet már ne tudjak csinálni(akkor ha az izom növelés a cél)

Na én igy csináltam és a második edzés után a bal kezem nagyon izomlázas lett(bicepsz edzésről beszélek) Na ekkor vártam hogy elmúljon az izomláz,ez meg is történt de azóta csak sokkal kisebb súllyal vagyok képes csinálni a dolgokat(ez a jelenség csak a bal kezemnél fordul elő)

Mitől lehet ez?és hogy,mit csináljak?

8kg egykezes súlyzóval bicepszeztem most kb 4-5kgmal tudom csak csinálni, a jobb kezemmel nincs ilyen gond.



2012. dec. 3. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem regenerálódott teljesen. Pihentesd még és egy hét múlva menni fog.
2012. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális. A jobb kezed erősebb, ezért nem jelentkezik a gond, a bal viszont sokkal jobban szenvedett a 8 kilóval. Majd helyrejön.
2012. dec. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi akkor megnyugodtam.
2012. dec. 3. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!