Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, ha már 5...

Szerintetek baj, ha már 5 hete edzek lassan és az első 4 hétben csak 20-val csináltam a fekvőtámaszt? Oszt rá amikor az 5 hét (most) felugrottam 70-re. Ennyit csinálok összesen egy nap amikor edzek.

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 08:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nem baj. Ha fejlődsz akkor az edzésednek is változnia kell.

2011. márc. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Ja meg azt elfelejtettem említeni, hogy 178,5 cm és 100 kg vagyok. A súlyom a b*rom orvosok szerint sok...Csak a hasamon van szerencsére háj. :) Ja meg még pár dolog amiket csinálgatok. :)


-Napi 100 oldalazó felülés.

-Napi 5 perc helyben futás.

-Napi 15-20-25/széria fekvőtámasz. (x3/nap)

-Napi 50-50 (bal/jobb kéz) súlyzózás.

-Napi 120 vállhúzás.

-Napi 15 bal/15 jobb egykezes emelés.

-Napi 20 láb emelés orr felé és 20 lábemelés váll felé.


Ezeket majd később bővíteni fogom még más gyakorlatokkal


Ui.: Ne ítéljetek el...Kezdő vagyok még pár dologban. :( Ja és itthon edzek.

2011. márc. 20. 08:42
 3/21 A kérdező kommentje:
Ja és 2 célom van az edzéssel. :D Izmosodni meg fogyni is. :D
2011. márc. 20. 08:43
 4/21 anonim ***** válasza:

hát ezekkel az menni fog elvileg. a fogyás rész nyilván függ a kalória beviteledtől, mert hidd el, lehet annyit enni, hogy ilyen edzés mellett is hízz :)

kitartást!

és hasedzésnél vigyázz a hátadra.. felülés tönkre teheti elég rendesen, tudod.

2011. márc. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Utcsónak:Felülésezni úgy szoktam, hogy 20-val azt is és 30mp-60mp szünet. :)


Kajálni én úgy szoktam, hogy 4-szer eszek már amióta elkezdtem gyúrni. :) Még mielőtt nem gyúrtam csak 2-szer ettem naponta... Amúgy nem a sok evéstől híztam el, hanem inkább a sok gépezéstől...Régebben sokkal lustább voltam...Csak időben észhez tértem...

2011. márc. 20. 08:52
 6/21 anonim ***** válasza:
Sajnos fogyni és izmosodni nem lehet egyszerre.Ez az edzésterv nem ér semmit,ettől nem fogsz lefogyni.Diéta nélkül nem ér semmit.Mellé még kardió/aerob edzést ajánlok. [link] itt egy kis felvilágosítás.
2011. márc. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

fogyni és izmosodni nem lehet egyszerre -.-' ?

amíg karatéztam kölyökként, egy társam (és legjobb barátom^^) kis kövérkés kölyökből teljesen jó testalkatú férfi lett, amiban persze benne van a növekedés is De! ha pontos akarok lenni, akkor megjegyzem, hogy komoly változás történt nála mondjuk 17 éves korában, hónapok alatt, akikoris igen, odafigyelt az étkezésére, de ugyan úgy "izmosodott" semmivel sem lett gyengébb, illetve tartotta velem a fejlődést..

szóval nem igen értem miért ne lehetne izmosodni és fogyni. amíg a zsírt ledolgozod, az izmaid erősödnek. no mindegy, lehet valamit félreértek, és elbeszélek melletted, és Te máshogy értetted az izmosodást.

2011. márc. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Neji ***** válasza:

Egyszerre izmosodni és fogyni NEM LEHET! Genetikailag lehetetlen..

Amm 100kg és majdnem 180cm hát elkell szomorítsalak,nem barmok az orvosok,tényleg kövér vagy.Amúgy meg mi az,hogy 20-val?inkább járnál magyar órákra is...

2011. márc. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Neji XD

okké, hát elhiszem.. felőlem :)

az én esetemben, nos, nem is lenne miből fogynom, és izomra sem panaszkodhatom.. :) úgyhogy nem vagyok valami szakértő a témában, mert soha nem kellett külön figyelnem rá (edzés megoldott mindent) :)

2011. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
ettől az edzés tervtől erősödni fogsz főleg
2011. márc. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!