Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Wing Tsun kezdőként mekkora...

Wing Tsun kezdőként mekkora hátrány bő 15kg súlyfelesleg és hozzá a lassúság?

Figyelt kérdés
...és később, ha esetleg mégsem menne le?:)

2013. jan. 27. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

WT-ben nem lesz hátrányodra. Tehát mint ahogy egy általában harctechnikailag nem jó oktatást nyújtó képzésről kérdezel, kb. olyan a kérdés mint hogy "zumbán a súlyfölösleg hátrány lehet..?" Nem.


Normális edzést kell keresni (ha van, ha nincs akkor kieséses alapon legjobb választásnak marad a WT, lehet éppen jó edződ).


A fogyás pedig "táplálkozás tudomány". Komolyan át kell gondolni, de akkor nincs olyan, hogy nem megy le. Nem létezik az a hormonális betegség (szinte) amit ne lehetne megoldani, és lefogyni.

2013. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel. Bár az ltwt-n szerintem a jó edző sem segít sokat.

Viszont szerintem a +15kg jó ott, mivel könnyebben fel tudod lökni a sok hátsó lábon egyensúlyozó kollégát. Ilyet mondjuk nem szoktak csinálni, de lehetne.

2013. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hun84 ***** válasza:

Szerintem attol függ milyen WT egysületről beszélünk azért a Wing tsun-okok tényleg gázak,


De az Ebmasokonál nagyon kemény edzéseke vannak én fogyás terén tudom ajálani nekem az egyik edző társam 20 kg adot le .

2013. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!