Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Először a súlyfelesleg megy...

Először a súlyfelesleg megy le, és utána kezdünk izmosodni, vagy a háj alatt is izmosodunk?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:

O_o

A háj alatt is izmosodunk. Hogy merült fel a kérdés egyáltalán?

2012. okt. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát lehet hogy neked egyértelmű, viszont én ahány embert kérdeztem meg, annyi verziót hallottam!:D köszi.
2012. okt. 7. 18:39
 3/10 anonim ***** válasza:

most mi van? Étrendtől függ nagy részt, hogy mi lesz.

Ha megy súlyzós edzés + aerob edzés + szálkásító diéta, akkor lemegy a zsírból és az első pár hétben picit izmosodhatsz is, de szálkásításnál naturálban ez nem nagyon lehetséges, max tényleg csak kezdőknél fordul elő rövid ideig.

Ha pedig nem megy diéta és csak súlyzós edzést végzel, akkor marad a zsírocska és izmot tudsz növelni jó esetben.:)

2012. okt. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de amúgy lány vagyok. csak a hasamból akarok kicsit leadni, és felüléseket szoktam csinálni. Innen jött a kérdés, hogy fogyok is, vagy csak a zsír alatt izmosodok?..
2012. okt. 7. 18:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

az mindegy a fogyás szempontjából, hogy lány vagy.

Ha nem diétázol és nem megy mellé aerob edzés, akkor hiába hasizmozol, nulla zsírt adsz le vele, mivel NINCS helyi zsírégetés.

2012. okt. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én arra gondoltam a kérdés módja alapján, hogy itt lényegében tömegelésről van szó, tehát az ember elkezd edzeni, hogy izmosodjon, és hogy emiatt a háj előzékenyen eltakarodik-e a testről, vagy nem. És hát nyilván nem, ezért nem is értettem, hogy mi van és miért.

Ha meg a fogyás a cél, ami itt felmerült, akkor meg az akkori izmosodás nem számottevő, úgy tudom, tehát ha fogyás, akkor csak fogyás.


Viszont az, hogy "a hasamból akarok leadni, ezért felülésezek" egy ipari méretű eltévelyedett marhaság ötlet (: Kb erről szól a sportrovat, hogy miért...

2012. okt. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
diétázok. futni szoktam menni, de csak pénteken és szombaton érek rá, mivel sulis vagyok és rengeteget kell tanulni:S mire végzek pont marad idő a zuhanyzásra meg a lefekvésre, szóval ha ki akarom aludni magam, futni már nem mehetek hétköznap:S tehát csak heti két alkalmat tudok beiktatni:|
2012. okt. 7. 18:56
 8/10 anonim ***** válasza:
3-4 kocogás jó lenne. És miből áll a diétád?
2012. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem helyes, és nem is vagyok rá büszke, de nem szoktam reggelizni meg tízóraizni. Amikor hazajövök a suliból, eszek húst, salátát vagy vmi hasonlót, uzsonnára valami müzli, joghurt, ilyenek, vacsorára meg max. 5 db alma .
2012. okt. 7. 19:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát ez így tényleg nem a legjobb. Gyümölcs felejtős diétában, max pici mehet, mert az csak a májba megy és ha az telítve van (kb 50g), akkor megy zsírba.

Reggelizni is kell (zabpehely+protein), és enni kellene kb 3 óránként, mivel így tudod begyorsítani az anyagcserét és a zsírégetést is.


Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje kell és 1,5-2,5g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz étrendeket is: [link]


[link]

2012. okt. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!