Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem egy 3 napos osztott...

Elkezdtem egy 3 napos osztott edzéstervet, de zsírt szeretnék égetni először (kis súlyfelesleg). Zsírégető tablettát szedve+ kevés szénhidrát és kalóriabevitellel folytatható az edzés (lent) vagy váltsak valami aerob edzésre?

Figyelt kérdés

[link]

15/f 75 kg, előtte már edzettem kezdő edzéstervvel. Most főként szálkásítani szeretnék, de annyi vélemény van a szálkásítás, diéta, súlyzós edzésekről hogy már nem tudom, mi a legjobb. Olyan véleményét kérném, aki ért hozzá.



2012. nov. 24. 19:06
 1/5 Takumi ***** válasza:
Montez ért hozzá. Nem tudom érdekes ez az edzésterv, vádlit miért nem lábnapon edz? Miért veszi külön? Szerintem hülyeség így csinálni. Milyen tablettád van?
2012. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mivel kiírtam ezt a kérdést, kiszúrta a szemem egy másik hasonló témájú kérdés, ahol hasonlóan Montez írt egy okos kommentet, és így én ebben a percben írtam rá. Nem tudom, nekem ez az edzésterv szimpatikusnak tűnt, de valójában nem értek annyira hozzá.
2012. nov. 24. 19:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja (elnézést) még semmilyen tablettám vagy porom nincs, most akarom megtudakolni hogy végülis mire is lenne szükségem, és akkor elkezdem intenzíven csinálni az edzést, diétát és megveszem ami kell hozzá.
2012. nov. 24. 19:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha szálkásítasz először, akkor mindenképp nyomd mellé még az aerob edzést és a fehérjebevitelt tartsd magasan (3g/tskg), különben nagy izomveszteség lesz a vége, így az összkép sem fog javulni, mivel a zsír-izom egyformán jön le rólad. A szénhidrát induljon 2g/tskg-ról és ha nem megy a heti 0,5kg fogyás, akkor vidd lejjebb fokozatosan. De 0,5-1kg-nál ne legyen több a fogyás, különben több izom is jön a zsírral.

Szubjektív vélemény, ha nem vagy a vészesen zsíros és tervezel majd a későbbiekben tömegnövelést is, akkor ne szálkásíts 75kg-osan, kezdj egyből tömegelni. Jön a tél, szard le a pocakod, majd tavasszal leszálkásítasz.

2012. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Takumi ***** válasza:
Én az MHP dren-t ajánlom az egyik legjobb termék a piacon.
2012. nov. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!