Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A shotokan karate jó önvédelemre?

A shotokan karate jó önvédelemre?

Figyelt kérdés
A rendőrparancsnok tartja,szóval nem hiszem,hogy alacsony lenne a színvonal.

2013. febr. 5. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:

egyik küzdősport sem jó önvédelemre, ha nyuszi vagy...

ha nem vagy nyuszi, akkor kivétel nélkül az összes küzdősport jó rá... de szerintem ne önvédelemre sportolj, hanem szeretetből elhivatottságból.

2013. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Főleg, ha harcművészetről van szó, bár sajnos má már a kettő között nincs sok különbség, de egy harcművésznek mégis csak a busidot járja, bár én ezt már egyre kevésbé tapasztalaom...

Amúgy, egy kis kitartással, hatékony önvédelem, ahogyaz összes harcművészet...

2013. febr. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez csak is rajtad függ hogy te a megszerzett tudást hogy tudod használni
2013. febr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából azért kéne,mert bántanak az iskolában.
2013. febr. 7. 21:28
 5/8 anonim ***** válasza:
ezt a küzdősport nem oldja meg, ha kelleténél jobban megversz valakit, akkor még téged hurcolnak meg érte... én cselgáncsoztam, sokan leszólják azt a sportot, pedig tele van olyan karfeszítésekkel, hogy középsuliban a nagypofájú hülye gyerekek ahányszor bepróbálkoztak nálam 1-2 perc múlva már sírva könyörögtek a földön térdelve, hogy engedjem már el a kezüket, de legalább semmi látható sérülés nem volt rajtuk:)
2013. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A judo jó, csak nem tanít meg ütni, és ez hatalmas nagy hátrány, mert ha eltörik az állad, nem fogsz feszítgetni te sem. Ezért ha már judo, mellé legyen box, már ha önvédelem a cél... Jah kérdező, jiujitsu, vagy aikido, vagy kempo ha van a kózelben nézz be, mert ezekkel még tudod védeni magad...
2013. febr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos itt csak karate van,ha el is buszoznék a városba,nehezen találnék oda.Ez az egyik buszról a másikra szállni dolog nem az én világom.
2013. febr. 8. 21:51
 8/8 anonim ***** válasza:

tenyleg nagyon jo a judo/birkozas :D

En is judozom es mivel suliban lehet akarki,nem fog felholtra verni,de en megkinozom,ahogy tudom.

2013. febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!