Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen sportot válasszak?

Milyen sportot válasszak?

Figyelt kérdés
Sziasztok.14 éves vagyok és fiú minden nap haza jövök a suliból és itthon ülök a gép előtt amit már unok.Kellene valami sport amit minden nap csinálnék és edzésre járnék.A foci kosár kizárva mert focira 7. órában járok csütörtökönként de ez kevés.A kosarat meg nem szeretem.Légyszi ajánljatok valamilyen sportot.

2013. febr. 13. 20:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Küzdősportok, harcművészetek? Jóga?
2013. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
azért ez így nem túl sok adat... menj el bázisugrónak...
2013. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
igen küzdő sport is szóba jöhet.
2013. febr. 13. 20:58
 4/15 A kérdező kommentje:
a bázis ugrás az pontosan milyen?Nem hiszem hogy itt a környéken van ilyen.
2013. febr. 13. 20:58
 5/15 anonim ***** válasza:

"menj el bázisugrónak"


csak próbáltam egy csöppet ironizálni...

2013. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nekem a Taekwondo nagyon bejött. Ha nem vagy túl vékony akkor judo, vagy thai box ha nagyon bunyózni akarsz.
2013. febr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 sysstem válasza:
üdv, én az ílyászatot szeretem, vagy kerékpártúra a mátrába. régebben jártam karatéra kb 1 hónapig de meguntam majd kravmagára de az is hülyeség volt..szval azt ajánlom harcművészetet ne tanárnál gyakorolj mert unalmas és másnapra ugyis elfelejted...vagy járj edzőterembe.ugy nemcsak az ujjaid lesznek izmosak....
2013. febr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A karaténak és a kravmagának momentán nem sok köze van a harcművészetekhez, ilyeneket igazából a karatésokon és a kravosokon kívül más ember nem is ajánl :D
2013. febr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
miért? sportnak tökéletes a karate... és a kérdés erre irányult.
2013. febr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, ezt is akartam írni.. hogy másfelől .. a karatéban tanulni is kell, egyesek számára ez lehet túl megerőltető, nem? :D
2013. febr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!