Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen ételkiegészítőt ajánlan...

Milyen ételkiegészítőt ajánlanátok? Vagy nem is kell?

Figyelt kérdés
170 centi magas vagyok, 62 kiló. heti 2x thai box edzésen vagyok lassan egy éve, és a maradék napokon minden este egy egy órás otthoni edzést tartok. szálkásítani szeretnék, fölösleges zsír réteg nagyon kevés van rajtam. már sokat fejlődtem de nem elég. - keveset eszek, mert sosem ritkán vagyok éhes, ha meg mégis kevés étellel is jól lakok, ezért gondlom, hogy a szervezetem nem kapja meg a megfelelő mennyiségű tápanyagot, proteint. milyen ételkiegészítőt ajánlotok? folyadékot sokat iszok, alkoholt nem fogyasztok, és nem is dohányzok.

2013. febr. 19. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:

A szálkásítás= zsírleadás, de ilyenkor nincs izomnövelés.

Izomnöveléshez tömegnövelő étrend kell, ami kalória pluszt jelent enetgetikailag. Edzés utánra kellene tejsavóprotein és hozzá dextróz, ha izomnövelés a cél. De az egész napi étrend számít, nem csak egy tápkieg.

Ha pedig zsírleadás a cél, akkor szálkásító diéta kell és edzés után protein és pl bcaa.

2013. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem, nem fogyás a cél, de tudtommal van külön olyan, hogy "küzdő sportolóknak való gyúrás" ahol inkább az a lényeg hogy sokszor keveset emelnek, mint hogy kevésszer nehezet, ugyan is asok izom lassíthatja az embert. na most nekem az első kéne, / azt csinálom edzésem, + itthon, kis súlyzóval (15 -25 kg) vagy testsúlyommal mell kar hát csuklya izmot erősítem. de írnál pár példát, hogy mit ajánlott fogyasztani?
2013. febr. 19. 21:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Kis súllyal meg nem leszel izmos. Így nem tudok segíteni, ha nem tiszta, hogy mit szeretnél. Fogyni nem, de izmokat sem. Akkor mi legyen?:)
2013. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
talán úgy a legegyszerűbb hogyha képet mutatok... így hirtelen nem jutott eszembe hogy kit írjak példának de mondjuk ha googlébe beírod hogy " tom hardy warrior " - akkor hasonlóra gondolok. nem az a tipikus body-builder, de izmos és masszív. én így értettem csak nem tudom jól megfogalmazni a dolgot.
2013. febr. 19. 22:06
 5/10 anonim ***** válasza:

Én továbbra is kontrollált tömegnövelő étrendet ajánlok, mivel úgy fogsz izmosodni. Ne félj, nem ugrik rád gyorsan 5 kiló izom.

Tehát reggel zabpehely+ protein, majd kb 3 óránként csirke-rizs-zöldség. Edzés után protein + dextróz. Rá kb 40-50 percre megint szilárd kaja. Lefekvés előtt sovány túró.

Edzés mehete nagy súlyokkal, amivel kb 10 ismétlés megy.

2013. febr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
okés, köszi. csak az a baj hogy nincsen lehetőségem 3 óránként enni, legtöbbször reggeli sem fér bele... iskolából 3ra érek haza, addig nem tudok főtt ételt fogyasztani, csak szendvicseket. - gyümölcsöt zöldséget húst tojást szőlőcukrot vizet magvakat szoktam ennyi amúgy is, szóval nagy változtatás nem lenne az étrendemen, maximum hogy gyakrabban kéne... csak azt nem tudom hogy oldjam meg... vitaminokból mi ajánlott? vagy étrend kiegészítő szer?
2013. febr. 19. 22:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Suliba vigyél csirkemelles szendvicset, teljes kiőrlésű kenyérrel.

Multivitamin: mega daily one plus, vitabolic, iss pak. stb. bármelyik jó.

Sok jó protein van, pl.: Whey C6, Peak whey fusion, Stillmass 6:3:1, Myprotein koncentrátum, Scitec 100% whey prof., Biotech nitro pure whey gold, California fitness 100% whey, Dymatize Elite whey, Twinlab whey fuel, VPX Syngex, stb..

2013. febr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi! még egy utolsó kérdés, hasizom erősítéshez és kockás has eléréséhez tippek? hogy ha feszül az izmom már kirajzolódik, de nyugalmi állapotában nem, pedig ezt szeretném elérni. tudom hogy ez is sokban függ az étkezéstől, hogy a bőr és az izom között ne legyen zsír, és hogy edzéstől is. mind a kettőre törekedek. egyéb tipp?
2013. febr. 19. 22:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz pedig szálkásító diéta kell. Egyszerre nem tudsz zsírt leadni és izmot növelni naturálban. Holnap majd kifejtem, de aludni is kéne.:)
2013. febr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
okés, köszi! esetleg privátban egy facebook elérhetőség? egyszerűbb ott társalogni.
2013. febr. 19. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!