Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki szeret fiúkkal bunyózni?

Figyelt kérdés
Videókban sok ilyet látni, és mégis elég ritka az ilyen csaj, nem?

2013. márc. 2. 22:00
 31/94 anonim ***** válasza:
18%

27

igen, ez egy örök probléma. ha megkérdezel egy sexológust, akkor pont az ellenkezőjét mondja. de tudom h főleg egyes keleti filozófiák annak tulajdonítanak erőt, ha nem veszted el az energiát szexuális úton ... sztem ebben sose lesz egyezség. viszont ami érdekes azért h nagy tétre menő versenyek, meccsek előtt elég sok edző megtiltja a srácoknak a szexet (jó hát aztán vagy betartják vagy nem)

2013. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/94 anonim ***** válasza:
90%
Felesleges félrebeszélni. A fiúkat le kell nyomni, és kész ;-)
2013. jún. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/94 anonim ***** válasza:
16%

jujjáááá


lenyomnál ha megkérlek??? megígérem nem adom magam könnyen :)

2013. jún. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/94 anonim ***** válasza:
30%
:D
2013. jún. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/94 anonim ***** válasza:
89%

Én is szeretem a fiúkat verni :D


Egyébként nem mindenkivel szeretek. Persze lányok közül is van meg fiúk közül is van akikkel jobban szeretek. Én általában akkor szeretek ha kicsit figyelmesebbek->okosan csinálják. /ezek inkább magas övesek/ Tehát nem az van, hogy mondjuk látják, hogy alacsony öves és akkor verjük szét hanem mondjuk jó most kicsit hagyom is viszont elvárom, hogy ne legyenek azért tekintettel rám mert mondjuk lány vagyok és azért nem üt. /és most nem olyan élőboxzsákszerűre gondolok ezalatt/ Sajnos sokszor előfordult az, hogy pár centivel a gyomrom előtt megállt az ökle a srácnak de olyankor le is szoktam szidni, hogy nincs mit kivédenem.

2013. júl. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/94 Nofene ***** válasza:
87%

22/F Én karatézom, a kb 15fős csapatból 11 lány (20 körüli átagéletkor), ők még le is szólnak ha velük különképp bánnak a fiúk mint egymást közt, persze mell-tájékra senki nem üt és a kisebb testsúly miatt a dobásokat kicsit másképp csináljuk, de ettől eltekintve mindenikük elvárja hogy őt is rendesen hasba vágják és nem csak simogassák :)

És nem utolsó sorban ők is úgyanúgy tudnak büntetni mint a fiúk, mivel vágják a jó technikát :)

Bár nálunk a vezetőedző is nő, lehet ezért akarnak ennyire ;P

2013. aug. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/94 anonim ***** válasza:
78%

Fene, leírod hol edzel?

Jónak tűnik, csak kíváncsiság.

2013. aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/94 anonim válasza:
89%
15/L judozok két és fél éve, szinte csak fiukkal edzek imádom**
2014. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 anonim válasza:
87%
Kizárólag önvédelemből.
2014. febr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 anonim ***** válasza:
89%

Régi kérdés, de írok.

Én szeretek verekedni fiukkal főleg azért mert nem kell vissza fognom magam. Viszont a gyengécskébb, vékonyabb fiukkal nem szeretek, mert akkor általában visszafogom magam.

2014. ápr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!