Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Vettem 6000ft-ért egy Enjoy...

Stephen Small kérdése:

Vettem 6000ft-ért egy Enjoy Seeventenish cspágyat. Nagyon jó, ABEC7-es. De egy hónapja, se használom, és úgy pörög, mintha 4-5 hónapja használnám? Balra jobbra forog. Prvevion zárolazóval kentem, mert attól jól pörgött, ez rossz ötlet volt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd előbb utóbb megtanuljátok hogy F@SZSÁG EZEKET!! a csapágyakat kenni.
2013. márc. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet jobb lett volna hagni és nem kenni semmivel. Mert szerintem a görgők berozsdásottak.
2013. márc. 22. 14:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Pontosan. Ezeket a csapágyakat nem kell kenni.
2013. márc. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De azért kentem csak mert nem gurult olyan gyorsan. Nem gondoltam volna, hogy ez lessz belőle van bone swiss speed cream de garage storeban nincs és neten se nagyo nto venni
2013. márc. 22. 17:17
 5/8 anonim ***** válasza:

speed cream az más, azt lehet.

mindenki azt hiszi, hogy ezeknek a csapágyaknak jót tesznek a kenőanyagok, de nem.

2013. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És mivel lehetne helyre hozni a cspágyat nem tudod áztassam vizbe? v mi?
2013. márc. 22. 18:28
 7/8 anonim ***** válasza:
rozsdát? sehogy. Vegyél egy bones reds-t, és ne piszkáld.
2013. márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül egy bone redz akakrtam venni olyat de enjoi volt a lagjobb a garage storeban
2013. márc. 22. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!