Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Na figyi 2013. 03 tól tornázok...

FerencViktor66 kérdése:

Na figyi 2013. 03 tól tornázok naponta 200 felülés mixelve hasprésel, kevesett eszem,50 fekvötámasz néha naponta 100 azt akarnám kérdezni mikor lesz 3-4 kockás hasam?

Figyelt kérdés
jó van
2013. máj. 13. 17:43
 1/6 A kérdező kommentje:
jah és még ha 100 felülést megcsinálok akkor a levegöbe maradva mint a hasprésnél 1 percet számolok a telón és utána le megyek a földre
2013. máj. 13. 17:44
 2/6 anonim ***** válasza:

Na figyi 2004.03.14 "tól" kondizok,naponta lejárok mixelve futással,sokat eszem,többet csinálok mint 50 "fekvötámasz" és néha naponta "100 azt"-ot is csinálok:D.


De most komolyan: Amíg nincs helyes diétád,addig te csinálhatsz napi 2 ezer felülést,nem lesz kocka hasad.Hogy megértsd: Mindenkinek kocka hasa van,csak zsír van felette,ezt a zsírt kell eltüntetni.


[link]

[link]


olvasgass egy kis alapot,hogy miről is írtam:).

2013. máj. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez a na figyizés nem tetszik olyan mintha te kemény gyerek lennél na mind1, nem értem mért nem lehet feltenni normálisan egy kérdést.200 felülés oké az jó bár sok értelme nincs mivel, hogy jobb gyakorlatokal kevesebb idő alatt nagyobb dolgot érsz el:):)100 fekvő na az már ugy ér valamit bár nem értem, a fekvönek mi köze van mégis a hashoz?
2013. máj. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hallod am ez egy teszt volt 2 hónapja tornázom és már a felülésekell 2 kockás hasam van :P ennyi
2013. máj. 13. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Huu az kemény jó kockás :)

más gyakorlatokal hamarabb el lehet érni ezt

2013. máj. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na figyi [link]
2013. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!