Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Akkor most Erős Zsolt vagy...

Akkor most Erős Zsolt vagy Kiss Péter halhatott meg előbb, nemértem? Szerintetek mi törtrtént igazábòl? Egyik helyen ezt olvasom másikon azt.

Figyelt kérdés

Péter visszament segiteni Zsoltnak .de mire odaért hozzá Zsolt már megfagyott.

De valahol meg azt írjàk ,hogy Zsolt jelentette ,hogy Péter valoszìnűleg lezuhant.

Akkor most mi történhetett?


2013. jún. 2. 16:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az expedíció vezető csak később tudta meg, hogy Peti visszament (Zs-hez segíteni). A serpák azt hitték megbolondult, amikor visszafordult.

Képes lett volna elérni a négyes táborig, s akkor biztosan túléli" - mondta Kollár. Beszélt arról is,

hogy Zsolt a végsőkig hitt abban, hog yépségben le tud jutni a hegyről. Ereszkedés közben azonban hirtelen elfogyott az ereje. Elejtette hátizsákját, reggel pedig már nem látott.

"Utoljára 21-én délután háromkor beszéltünk.

Azt mondta, megpróbál lemenni. Akkor hallottam utoljára"

- mondta Kollár.

2013. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!