Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoft hoz hol tudok matricák...

Airsoft hoz hol tudok matricákat vanni? Kifejezetten ilyen katonai, vagy más fegyverre való matricát

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:

???

Milyen matricára gondolsz?

Lehet hogy hülye vagyok, de még nem láttam matricázott fegyvert.... Vagy csak nem értjük egymást...

2013. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fegyverre nem szokás matricát rakni, ez nem gördeszka. Ha kicsit egyedibbé akarod tenni, akkor karcolj bele valamit. Esetleg egy mottót, egy szlogent, a csapatod nevét, vagy ami tetszik. Valami ilyesmi stílusban, mint amilyen a csávó jobb kezében van: [link] Viszont ha félreértettelek és ruhára akarod tenni, akkor inen válogathatsz:

6mm.sk , výstroj->nasivky a vlajky vagy

[link]

Fegyverre tényleg nem ajánlom a matricát.

2013. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de olyan terepmintásat! ami kis kockákból áll
2013. jún. 6. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Jah! :) Jár utána a film festésnek, az kell neked!!!
2013. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hun46y3 ***** válasza:

Ilyenre gondoltál?

[link]

2013. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok és már értem, hogy mire gondolsz. Megcsinálhatod magad olyan szalaggal, vagy befóliáztatod (ami drága, nem tudom hol kell, csak hallottam róla) vagy magad befestheted, esetleg odaadod valmi nagyon ugyes festőnek, a mintával együtt amit szeretnél és az megcsinálja (elvileg sprey-ekkel csinálja).

http://www.youtube.com/watch?v=5gW2EwI0078

2013. jún. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
olyanra gondoltam, amit az utolsó linkelt :) kössz mindenkinek :)
2013. jún. 8. 11:34
 8/8 anonim ***** válasza:
2013. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!