Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Top 10 küzdősportok?

Top 10 küzdősportok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 21:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Jaja.
2013. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 viktormark92 válasza:

MMA ( ketrec harc), Kick Box, Muay Thai, Judo, Birkózás, Kung fu, Ezekre járnak szerintem a legtöbben.


Mindegyiknek meg van az előnye, milyen harcot folytatsz. Álló vagy föld harcot. Ezt magadnak kell tudni melyiket szereted és melyikben vagy jó. Érdemes többre is elmenni és küzdeni ellenfelek ellen. Sokat lehet tanulni.

2013. júl. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Hát azért ne feledkezzünk meg a jó öreg bokszról sem!
2013. júl. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 MrHard ***** válasza:
Minden küzdősportok királya a boksz! Ez az alap!
2013. júl. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Persze,a boksz is ott van a top10-ben,de bőven nem a "legszuperkirályabb"sport.

Nem tudom honnan jött ez a mondat, de szerintem az illető még utána sem nézett a többi sportnak.

Vegyünk egyet pl.: Judo,hiába ütögetsz gyorsan, ha elkapják a karod, és földre visznek vesztett helyzetben vagy, hacsak nem vagy valami kétajtósszekrény.

2013. júl. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 MrHard ***** válasza:
Ha elkapják.... ez itt a lényeg! Ha rendesen elolvastad volna, amit írtam, akkor láthattad volna, hogy az írtam: "ez az alap"!!!! Nem azt írtam, hogy ez a legjobb, de az biztos, hogy enélkül nem tudsz igazán érvényesülni! Amúgy meg bokszoltam és Thai-bokszolok + küzdöttem már egy-két emberrel, aki más küzdősportot képviselt, úgyhogy van valami fogalmam arról, hogy mit beszélek! Tanulhatsz Te akármilyen "kar-elkapós" küzdősportot, ha nem tudod a boksz alapjait, akkor sehol nem vagy, hidd el!!!! Megnézném azt, hogy hogyan kapod el a kezem egy gyorsabb kombináció közben...
2013. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Most jön majd a többi retardált is és mindenki megmagyarázza, hogy miért jobb x küzdősport y-nál.
2013. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Látom igen nagy felháborodást szítottam az előző monológommal.Nos látom nem nagyon értetted meg, hogy mire célzok.A hangsúlyt nem a "kar elkapás"-ra fektettem,amint azt te nem vetted észre.A lényeg a földrevitel.Azt meg te ne magyarázd meg nekem, hogy "fúú egy kőkemény bokszolót nem lehet elgáncsolni" meg ilyesmi.A leggyorsabb,legerősebb embert is simán ki lehet billenteni az egyensúlyából.Én nem becsülöm le a bokszot, de önmagában nemsokmindent ér.Azt meg, hogy te milyen keménygyerek vagy, azt nem tudom,de nem is érdekel.

És evvel most nem azt akarom be bizonyítani, hogy a judo annyival jobb lenne mint bármelyik másik sport,csak mint információ,leírtam.

2013. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 MrHard ***** válasza:
De, azt bizonygatod! Ha nem vetted volna észre, akkor én nem minősítettem semmilyen más küzdősportot, hanem azt jegyeztem meg, hogy a boksz kell minden küzdősporthoz, hogy meglegyen a megfelelő alap.... ennyi....
2013. júl. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!