Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Azt kérdezném meg hogy milyen...

Azt kérdezném meg hogy milyen véleménnyel vagyok az edzésemről amit csinálni szoktam?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 182 cm és 62 kg és a következők szoktak lenni: 7 szet 10 ismétléssel szűk fogású húzódzkodás teljesen le engedett karral edzésenként váltom hogy a tenyerem felém vagy előre néz, utána 7 szet 10 ism gyémánt fekvőtámasz, utána 4 szet 10 ism fornt lever rises, utána 8 szet 20 ism guggolás (csak a sarkamon vagy a talpam elülső részén állva deszkán állok közben) utána 7 szet 10 ism dips utána 6 set 15 ism fekvőtámasz miközben egy rudat fogok és azon végzem a gyakorlatokat és minden edzés után egy nap pihenő nap.

2014. febr. 11. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy ideig jó, de szerintem már te is érzed hogy kevés.

És nem kell ennyi széria, főleg akkor nem ha erősödni akarsz.

Szerintem ideje lenne elmenned konditerembe.

2014. febr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!