Milyen véleménnyel vagytok az Insanity programról?




válasza:



válasza:



válasza:szíve joga Kisasszony :)
ez esetben: nem rossz program, igen kellemes erőnléti, állóképességi szintre hozhatja az embert.
én nem ajánlom csak épp megjegyzem hogy egy harcművészet edzésen még még többet el lehet érni ;)
Kapcsolódó kérdések:
Neuzer Tornado-t vásárolok a jövő héten, érdekel a véleményetek.
Esetleg ha nincs erre szerevezett program, ha esetleg veszek ehhez kapcsolódó könyvet, el tudom sajátítani? Vagy mindenképp tanárra van szükség? Tudtok valami könyvet ajánlani?
Vélemények róla?
Milyen hatásos?
Szóval találtam ezt a szálkásítási programot a neten és az edzés tervet nézve eléggé majomkodásnak tűnik az eddigi nézeteimhez képest.Nagy részt saját testsúlyra épülő gyakorlatok, konkrét ismétlést nem ír csak30mp ez 30mp az szuperszettbe ahogy csak tudod (hol van az...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




