Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Közelharc/Belharcból, hogy...

Közelharc/Belharcból, hogy jöjjek ki jól?

Figyelt kérdés

Hali!

Elég magas vagyok (190cm) a kezeim,lábaim elég hosszúak és amíg edzésen közel tudom tartani az ellenfelet addig jó, én uralom a menetet, de amikor közel jön és belharc van ott egyszerűen nem tudok mit csinálni...Mit csináljak olyankor, hogy gyorsan és jól kijöjjek onnan?

Normális válaszokat, Köszönöm!



2014. febr. 13. 16:31
 1/8 IlluminAthos ***** válasza:
Hátra lépsz, közben ütsz és elforogsz. Így lecsúszik a partnered fogása rólad. Könyökölhetsz is, oldalra is elmozoghatsz, mögé kerülhetsz.
2014. febr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne engedd be...
2014. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen edzés? Az is kérdés
2014. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bekaszaj ***** válasza:

Azt elfelejtetted kozolni velunk hogy milyen kuzdosportot folytatsz, milyen szabalyrendszerrol beszelunk egyaltalan.

Egyébként ettől eltekintve, ajanlom figyelmedbe a kovetkező meccset: Wladimir Klitschko vs Alexander Povetkin.

Ez a meccs egy remek példa teknikailag/taktikailag arra, amit kérdezel, Egy az egyben. Mindenképp nézd meg.

2014. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bekaszaj ***** válasza:

+ még annyit fűznék hozzá az előző kommentemhez, hogy attol fugetlenul milyenek a testi adotságaid, azért kéne a belharcrod nekedis fejlesztened. Nem lehet mindig kibekkelni sajnos ezeket a szituáciokat.

Ez nekem már csak személyes véleményem: nem egy tipukusan szép meccs, és vesztette volna Klicsko, ha kicsit is jobban kitudja a belharcokat bontakoztatni Povetkin.

Ennek ellenére nagyon jo példa arra hogyan bekkeld ki a belharcokat (+ha kicsit kissebb kiadásban is, de hasonlo még a testfelépitésed is, én a helyedben vegignezegetném akar az oszes meccsét ;) )

2014. febr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bekaszaj ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=lFdHVvh0oJw


eben a videoban pedig arrol van szo hogyan is fejleszd a kozelharcod zsakon egyedul. (ha tudsz angolul elég hasznalhato tippeket lehet latni enek a sracnak a videosorozataiban)


Remélem azert par hasznalhato tippet tudtam adni. Sok sikert neked.

2014. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

(Verseny)Karatéról van szó!

2014. febr. 20. 20:12
 8/8 bekaszaj ***** válasza:
upsz, akkor kicsit mellélőttem :S nemtudom igy menyire hasznalható.
2014. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!