Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Boxoló gyerek csak a gyengébbe...

Boxoló gyerek csak a gyengébbek ellen mert kiállni?

Figyelt kérdés

Hát van egy cigánysrác aki kicsit boxol meg elég szépen kigyurta magát 40cm-es kar full izom,és mindenkibe beleköt aki tőle gyengébb tavaly nyáron egy olyan srácot vert meg aki alig volt 45 kg! Folyton a tőle gyengébbnek mer csak neki menni! Aki boxoló nem kéne valami szabályt betartania? Csak csak kedvtelésből gyepálhat mindenkit mert neki bunyozhatnája van? Facebook-ra is ki írja kit kéne kiütni? De egy tőle erősebbel nem mert volna kiállni!

Ez hogy működik? Aki boxoló mesélne nekem erről valamit?

Sajnos volt hogy belém is belém kötött de el tudtam kerülni a harcot lehet megvert volna de én nem vagyok verekedős? Valaki tudna pár tippet adni és elmagyarázná a véleményét erről? Szeretném magam megvédeni ha megint belém köt.+ az lemaradt hogy csak akkor a kemény ha állnak mögötte páran.



2014. febr. 18. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tipikus cigo viselkedes. Egyebkent az igazi boxolok nem hasznaljak ki a a tudasukat es erofolenyuket, csak ha tenyleg nincs mas megoldas. Egyebkent komoly boxolot maga az egyesulete is buntetne ha az utcan utne-verne minden nala gyengebbet. Ez messze van a sportszerusegtol.
2014. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Üsd torkon aztán onnantól vége van, jól megrugdosod (mert mást nem érdemel), vagy elfutsz, ha állnak mögötte... Vagy rúgd tökön a patkányt.
2014. febr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Így -e igaz ez egy film, de élőben is működik http://www.youtube.com/watch?v=IpyOFmdzHhA
2014. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát én igazából ugy gondoltam 1-1 az igazi küzdelem!

Még buliban meglökött és voltak mögötte vagy 6-an és azért nem verekedtem! De nagyon bunkó egy srác. Fizikailag biztos többet emel. Okés Énis arra gondoltam hogy jól bevágok neki! De ha verekedés is lesz mindenkép ugy akkarom hogy ne álljon mellete senki.

2014. febr. 18. 19:52
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja kössz srácok a válaszokat! Nem boxoló amugy csak hobbija a gyengébbek megverése.
2014. febr. 18. 19:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdező Te jársz valamilyen küzdősport/harcművészet edzésre? Ha nem, akkor kezdjél el Te bokszolni. :)
2014. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem járok, én csak önvédelemből edzek! Meg volt olyan esett hogy barátnőmel sétáltam! És ha ilyen srácokal találkozott mindig felmegy bennem a pumpa mert beszologatnak! És csak a magam és a barátnőm akkarom megvédeni ezért edzek! :) De ha találok valahol ilyet lehet kiprobálom! :) A gyurás is jó igaz ? vagy a zsákolás?
2014. febr. 18. 20:28
 8/12 anonim ***** válasza:

igen,kedvtelésből gyepálhatja a többieket,mi ebben a hihetetlen?

ha nem tetszik neked akadályozd meg,ha nem akadályozod meg,akkor meg felesleges a kérdésed.

"azok akik áldozatok,nem hibáztathatnak mást,csak magukat.

nem érdemelnek szánalmat.

a saját hibáik és a gyengeségük miatt azok."

és aki jár ökölvívó edzésre az nem feltétlen grál lovag.

sokan azért járnak,hogy olyan képességek birtokába jussanak,amivel meg tudnak verni más embereket ha a helyzet úgy hozza.

tehát számukra a sport és a képességek megszeregy eszköz ami hatalomhoz dominanciához juttatja őket,nem érdekli őket a sportérték,vagy a versenyzés.

te is lehetsz ilyen,ha akarsz.

a gyúrás nem képességfejlesztő sport,nem tanulsz meg verekedi a súlyok mozgatásától tehát a válasz nem.

a zsákoláshoz meg tudni kellene ütni amihez technikai ismeretek szükségesek,ezért megincsak nem.


védekezni meg butaság.

ha problémát akarsz rendezni,akkor kezdeményezned,irányítanod,támadnod kell.

2014. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Sajnos nem járok, én csak önvédelemből edzek!"

Önvédelemből gyúrsz a konditeremben? Ez nevetséges! Gyúrástól csak izmosodni fogsz, jó kötött leszel, ha kötött leszel, akkor lassú, ha lassú akkor könnyű lesz téged megverni. Nem hogy a barátnődet, de magadat sem fogod tudni megvédeni. Ez az igazság. Önvédelmi tudást, kizárólag küzdősport és harcművészeti edzéseken lehet szerezni. Hiába lesz 50-es bicepszed, ha ügyetlenebbül ütsz férfi létedre, mint egy csaj. Érted. Kezdj az alapokkal, tanulj megütni, vagyis járj ökölvívó edzésre.

2014. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A linkelt videó poén, de majdnem egészen reális.


Egyetlen irreális benne, hogy csak kakaskodás.


Bárcsak ennyi lenne egy erőszak.


Valóság: körbeállnak minimum 3-an (igen, itt már elmulasztottad a taktikai helyezkedést, szívás) és leszúrnak. Akár 3 irányból, több szúrással. Ehhez képest a linkelt videó egy egészen szép helyzet, bárcsak megállnának az emberek ennyi erőszaknál.


Valóság húzósabb.


Kérdező, a cigó srácot meg kerüld el. Nem éri meg bunyózni, főleg ha nem tudsz. Ha tudsz, akkor is leszúrhatnak.. úgyhogy harcban mindig 1. szabály az elkerülés.

Harc elkerülése, ütés elkerülése, szúrás elkerülése..


Ezért fontos a kiállás, pszichológia, helyzet felmérés, szóbeli erőszakrendezés, konfliktuskezelése..


Pont olyan fontosak mint maga a harci taktika, küzdelmi rutin, fegyverhasználat. A megelőzés, elkerülés FONTOS.

2014. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!