Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Boxoló gyerek csak a gyengébbe...

Boxoló gyerek csak a gyengébbek ellen mert kiállni?

Figyelt kérdés

Hát van egy cigánysrác aki kicsit boxol meg elég szépen kigyurta magát 40cm-es kar full izom,és mindenkibe beleköt aki tőle gyengébb tavaly nyáron egy olyan srácot vert meg aki alig volt 45 kg! Folyton a tőle gyengébbnek mer csak neki menni! Aki boxoló nem kéne valami szabályt betartania? Csak csak kedvtelésből gyepálhat mindenkit mert neki bunyozhatnája van? Facebook-ra is ki írja kit kéne kiütni? De egy tőle erősebbel nem mert volna kiállni!

Ez hogy működik? Aki boxoló mesélne nekem erről valamit?

Sajnos volt hogy belém is belém kötött de el tudtam kerülni a harcot lehet megvert volna de én nem vagyok verekedős? Valaki tudna pár tippet adni és elmagyarázná a véleményét erről? Szeretném magam megvédeni ha megint belém köt.+ az lemaradt hogy csak akkor a kemény ha állnak mögötte páran.



2014. febr. 18. 18:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Jól van köszönöm a válaszokat! Neki hobbija a verekedés! Az én gyurásom futásból fekvőtámasz felhuzás meg hasonlókbol áll nem súlyokat emelek! A beszologatás 3 éve volt, ha nem szólnak be kerüljem a harcot igaz? nem vagyok az erőszak híve! Sajnos valóban nem tudok még harcolni de szeretnék ezen változtatni! Majd járok valami küzdösportra! Ha csak igy lehetek jobb harcos.
2014. febr. 19. 03:12
 12/12 anonim ***** válasza:

Persze hogy kerüld a harcot, aki kötekedik veled hidd el rutinosabb lesz nálad.


Vesztett helyzetet meg természetes, hogy kerüli az ember.


Nagyon sokat kell gyakorolni arra, hogy az ember javítson az esélyein ilyen helyzetben. És akkor is első a kerülés, óvatosság.

2014. febr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!