Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoft well mb 02 jó fegyver?...

Airsoft well mb 02 jó fegyver? Használható snipernek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 27. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:

1.Úgy tudom, hogy a well az egyik leggyengébb minőségű gyártó.

2. Egy normálisan felkészített sniper kb 100.000ft, mert alapból nincs meg a kellő lőtáv és pontosság ami egy snipernek kell.

Sok kezdőt láttam sniperrel, eljöttek játsznani, rájöttek hogy nem találnak el senkit, vagy nem jöttek többet játszani mert csalódtak vagy legközelebb aeg-vel jöttek. A well ráadásul hamar széthullik. Kezdőként aeg-t vegyél mert csak aeg-vel lesz sikerélményed és arra is lehet távcsövet rakni. Nekem Cyma M14 van, pontosságra és lőtávra is sniper kategória, de nem kell minden lövés után felhúzni. Egy atommegagigahiperbrutál rugós sniperre SEM cserélném el, semmire.

2014. febr. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sniperral kezdőként nem lesz semmi sikerélményed. Én 4 évig játszottam AEG-vel miután vettem használtam egy tuningolt snipert. M24-es, 550 FPS-el, kb. 60 méter lőtávval. Semmire nem mentem vele az első meccsen, mert rosszul helyezkedtem, nem volt alkalmam biztos célpontra lőni, stb...Ne sniperrel akard elkezdeni a sportot, bármennyire is vonz.
2014. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok kezdő.. de profi se.. csak így haverokkal szoktunk játszani, de a sikerélmény mindig megvolt.. még ha senkit sem szedtem le :)
2014. febr. 28. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:
A Well igen, nem a legjobb gyártó DE a sniper fegyvereik különösképp jól sikerültek :) Nekem bejött legalábbis. Egy éve meg van csak most elkopott a hop up :/
2014. febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a profik nem ajánják az mb01 et mert nagyon pontatlan.. erért kérdezem h az mb02 az pontos fegyó? mert az vsr kompatibilis
2014. febr. 28. 21:04
 6/6 Jakus Tamás ***** válasza:
Az Mb02 meglepően jó fegyver egy WELL gyártmányhoz képest. Egyik ismerősöm akivel hosszú ideje airsoftozom 1-2 éve vett egyet. Az első kronózása a fegyvernek 450 és 460 FPS volt. És azért 60 méterről szedegette az embereket.
2014. márc. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!