Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoft kezdő fegyver?

Airsoft kezdő fegyver?

Figyelt kérdés
[link] ez szerintetek jó lenne egy kezdőnek?

2014. febr. 17. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
jo fegyver és az fps-e is jo
2014. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


NE AIRSOFTGUNRÓL rendelj! Ez iszonyúan drága bolt Máshol ez a fegyver 25-30 ezer forint!


Egyébként kiváló kezdő fegyver ezzel kezdtem én is. Nem csak kezdőknek jó az is biztos! Könnyen tuningolható és szerelhető, pontos és könnyű (2,5kg).


Egy ideig úgy is egyre nehezebb fegyvereket keresed majd, hogy ó jaj de fasza, jaj de élethű, DE egy 2-3 napos rendezvény után már a 4kg-s AK-tól leszakad a karod. Ezért is váltottam félig fém félig ABS AK-ra vissza.


Szóval, ez egy remek fegyver, de ne innen vásárold meg.

2014. febr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és tudnál írni egy oldalt?
2014. febr. 19. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:

www.airsoftcentrum.hu


Nekik azért reálisabbak az áraik. Most nem tudom van-e ez a típusú AK most nekik, nézz körül hátha megtetszik más is! Ha sikerül beszerezni valamit azt használd egészséggel!

2014. febr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A 2.válaszolónak full igaza van airsoft gun az egy szar ak cm28-at mar 33ezerert tudsz venni
2014. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!