Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen önvédelmi kombot...

Milyen önvédelmi kombot ajanlotok?

Figyelt kérdés

Wtf taekwondo + box

Thaibox + krav maga


186centi vagyok erős fizikumu



2014. júl. 3. 19:47
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

"Slow Cheetah, te oltári buta vagy!"


Ezt pont te mondod? Lathatoan nem vagyunk egy szellemi szinvonalon, ugyhogy szerintem nyugodtan visszafoghatsz. Te a sajat kis demagogiabol felepitett vilagodban elsz, ahonnan nincs kijaras, csak magad sem veszed eszre.


hany evig jartal krav magara?


Van olyan ismerosom aki kerult utcan eles helyzetbe krav magas hatterrel (es kick box, tegyuk hozza) ha jol tudom azota krav maga oktatova avanzsalt, 3an akartak kirabolni a terhes felesegevel az oldalan. Mind a 3 tamado az utcan maradt sulyos, ill. kozepesen sulyos serulesekkel, ismerosomnek es a felesegenek az ijedsegen kivul nem esett bajuk.


Lehet itt elmeleteket alkotni, hogy miert nem mukodhet a dolog, ertelme ennek nulla.


Amugy meg nagy valoszinuseggel aki zsigeri gyulolettel viseltet a krav maga irant, annak leginkabb aszarmazasi helyevel van baja.

2014. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
45%

Nincs baj a származási helyemmel, én elvagyok itt a telepen, köszönöm szépen!

"Mind a 3 tamado az utcan maradt sulyos, ill. kozepesen sulyos serulesekkel,"

Igen, persze, el is hisszük! Ha ez megtörtént, akkor az nem valószínű, hogy a krav magának köszönhető! Szerintem a csávó csak szimplán tudott küzdenu, amit nem a krav maga által tanult meg, hanem mert vannak reális tapasztalatai!

"Van olyan ismerosom aki kerult utcan eles helyzetbe krav magas hatterrel (es kick box, tegyuk hozza) ha jol tudom azota krav maga oktatova avanzsalt"

Juj de ügyes, gratulálok neki, biztos nagyon tehetséges! Amúgy a kick-box ugyanolyan ócska színvonalú hazánkban, mint a krav maga, de ők legalább sparringelnek!

"hany evig jartal krav magara?"

Egy napot se, ugyanis olyan helyen nőttem fel, ahol megtanultam, hogy az ilyen kamu rendszerek a valóságban használhatatlanok, úgyhogy nekem senki ne akarja bemagyarázni a baromságokat! Milyen érdekes, hogy az én környékemen nincs krav maga oktatás! Sőt Ózdon, Miskolcon és egyéb veszélyes helyeken sincs! Ja hogy azért, mert az itteni emberek tudják mi az igazi utcai túlélés és itt nem tudják eladni a hazug marketinget? Igen, ez itt a kulcsmondat!

Egyébként minden helyi krav maga huszár nyomatja ide a kitalált kamu pletykákat, hogy "van egy ismerősöm, aki azóta már mester és szétkapott három támadót az utcán"! Jaj hagyjatok már, ezek a hitvány dumák csak vetítések! Ha meg esetleg volt egy-két személy, aki valamilyen oknál fogva jól kikeveredett egy utcai szituációból, attól még ez nem azt jelenti, hogy a krav maga mennyire hatékony! Attól még a krav maga tréningen elhangzottak ugyanolyan ökörségek és a hamis önbizalmú krav maga vitézek ugyanúgy nem tudják magukat megvédeni, csak azt hiszik!

"Lathatoan nem vagyunk egy szellemi szinvonalon"

Nem hát, ugyanis te egy akkora naiv befolyásolható agymosott elvakult ostoba veréb vagy, hogy az valami hihetetlen!



#USBORNE

2014. júl. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

Mondjuk azert nincs ott krav maga oktatas mert nincs ra fizetokepes kereslet, arra meg nem gondoltal?


Mindegy, maskepp latjuk a vilagot, csak az nem igazan helyenvalo, hogy minden krav magas kerdest ilyen vehemenciaval fikazol tele, mert a vilag nem fekete-feher, es eleg nagy ostobasag lenne azt hinned, hogy te rendelkezel az abszolut igazsaggal es csakis te.

2014. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
45%

Én nem azt mondtam, hogy enyém az egyetlen igazság! Én csak sokakkal ellentétben látom a fától az erdőt és nem hagyom, hogy az ártatlan embereket félre vezessék!

"Mondjuk azert nincs ott krav maga oktatas mert nincs ra fizetokepes kereslet, arra meg nem gondoltal?"

Nem, nem azért te okostojás, ugyanis thai box van, jiu-jitsu van, K1 van, Ketrecharc van, mert ezek adnak igazi harci értéket! Egyébként meg most mondtad ki a kulcsmondatot! Ebből is látszik, hogy a krav maga mekkora pénzlehúzás! Nincs rá fizetőképes célközönség? Na látod, akkor lehet hogy mégis innen fúj a szél?

"Nem tudják eladni jó pénzért a kamu stílusukat, csak havi pár ezer forintért? Akkor ott nem tartunk krav maga edzést, mert nekünk kell a magas profit!"

Tipikus pénzhajhász mentalitás! Ha ez a krav maga annyira hatékony lenne és annyira valódi, akkor egy-két ezer forintért is el lehetne adni, hiszen az embereknek kéne az önvédelmi értéke miatt! De mivel önvédelmi értéke nincs, ezért az okosan gondolkodó embereknek pár forintocskáért sem kell, így a kapzsi krav maga instruktorok nem tudnak kaszálni, így tovább állnak!

Ez azért gusztustalan, nem gondolod? Nincs olyan oldala a krav magának, ahol ne lehetne rábizonyítani az ócskaságot, a pénzlehúzást és a parasztvakítást!



#USBORNE

2014. júl. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

kérdező


a videón látott csávó fekete öves, azt nem tudom megmondani, hogy mennyivel a megszerzése előtt tudta megcsinálni azokat a technikákat de úgy egy 10 évvel számolj ha élesben is akarod használni(mármint azokat amik reálisak is), viszont alap dolgokat már 2-3 év alatt is meg lehet tanulni rendesen csinálni.

2014. júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
penzugyi fejtegetesekbe szerintem ne menj bele meg jobban, mert arrol aztan tenyleg lovesed sincs. Felelmetes egyebkent hogy valaki ennyire keves esszel ennyire vehemensen ervel olyasmirol, amirol fogalma sincs.
2014. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
59%

Ez jó taktika! Kifogytál az érvekből (eddig se volt sok helyén való) és most inkább megpróbálod betámadni a válaszoló személyét! Ügyes próbálkozás, de hozzám te túl csicska vagy, úgyhogy inkább ásd el magad!

Nem tudom mi a célod! Mafadat akarod meggyőzni a kamu krav magával kaocsolatban vagy másokat? Másokat nem tudsz, ugyanis nézz körül: itt senkit nem tudsz megetetni a krav magás marketingdumákkal, ugyanis itt mindenki átlátja, hogy a krav maga csak parasztvakítás és mindenki nevet rajtad és a szánalmas válaszaidon! Ha viszont magadat akarod meggyőzni, akkor az már régen rossz és beteges! Szerintem a lelked mélyén te is sejted, hogy valami nem stimmel a hazug krav magával kapcsolatban, de te elfojtod magadban ezt az érzést és helyette megpróbálsz kampányolni mellette, ahelyett hogy kinyitnád a szemedet!



#USBORNE

2014. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

"hozzám te túl csicska vagy"


Aha. Mert nyilvan ismersz, ugye? egyebkent sem birom ertelmezni ezt a kifejezest.


Nincs semmifele celom a krav magaval kapcsolatban, egyszeruen elmondom rola amit gondolok, ennyi. Te is elmondod, az olvaso meg eldonti hogy o mit akar.

2014. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
61%

Pedig sajnos csicska vagy! Aki ilyen hipnotizálható, ennyire nem lát az orránál tovább és ennyire sok ökörséget képes összehordani, amit aztán el is hisz és ki is áll mellette, az egyértelműen csicska!

Ne itt rontsd a levegőt és ne itt vezesd félre az ártatlan embereket! Inkább menj, aztán írogass a szerelem-szex témakörébe, ahogy szoktál! Bizony, látom miket írkálsz oda, lebuktál!

Annyiból egyetértek veled, hogy majd a kérdező eldönti mi a jó neki, de értelmesnek tűnik, úgyhogy remélem megmarad a taekwondónál, az ökölvívásnál és a thai boxnál, a krav magát pedig elkerüli jó messziről!


#USBORNE

2014. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

mondom hogy nem tudom mit jelent az a szo hogy csicska, legalabbis nem ebben a szovegusszefuggesben. persze nem is jarok erosen iskolazatlan korokbe, mint ahova te valoszinuleg az irasod alapjan tartozol.


Miert ne irhatnek oda ahova akarok? Megtiltod? :)

2014. júl. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!