Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen önvédelmi kombot...

Milyen önvédelmi kombot ajanlotok?

Figyelt kérdés

Wtf taekwondo + box

Thaibox + krav maga


186centi vagyok erős fizikumu



2014. júl. 3. 19:47
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
39%

Nem tiltom meg, írkálj csak a szerelem-szex kategóriába, te pont oda való vagy, a kanos beteg farokmániás antisztociálos gyökerek közé! Szép életet, ne foglalkozz azzal, hogy csíra vagy, ettől még talán lehetnek barátaid!



#USBORNE

2014. júl. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
22%

el is olvastad miket irtam oda? nem artana hatha okosodnal :)


A csira kifejezest sem ismerem. honnan szalajtottak teged?

2014. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
39%

Honnan szalajtottak? Anyádból!

Amúgy nem fogok olvasgatni a te szánalmas válaszaidat, pláne nem a szerelem-szex témakörben, ugyanis az a részleg nem az én társaságom, de ha ott jól érzed magad a sok elmebeteg homokos között, akkor gratulálok! El tudom képzelni, hogy milyen nevetséges válaszokat tudsz írni abban a kategóriában, ha itt a sportban is ekkora ökörségeket firkálsz!

Figyelj ide drága szex kategóriás Slow Cheetah, ne offoljunk itt, rohadtul eltértünk a tárgytól! A lényeg az, hogy a kérdező helyesen döntsön és mivel a taekwondo és az ökölvívás felé kacsint, ezért már annyira aggasztó dolgok nem történhetnek! Én itt le is zártam a dolgot!



#USBORNE

2014. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
22%

Csak hogy megnyugodj: egy szot sem irtam soha szex temakorben, csakis kizarolag parkapcsolati dolgokban. Mert tudod nekem van olyanom :)


de igazad van, ennek itt mar nem sok ertelme van, majd folytatjuk mashol :)

2014. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
22%

egyebkent hogy a tobbiek is tudjak hogy milyen jellegu kerdesekre szoktam ott valaszolni, itt az utolso 3 kerdes, ami ott merult fel:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__580..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2014. júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
50%

Biztos szerencsés lehet az asszonyod egy ilyen vagány férfival az oldalán!

Igazad van, majd folytatjuk máshol!



#USBORNE

2014. júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
0%

utcán azok a rúgások meghalnak nem érnek semmit ami derék felé megy mert a farmer nem fogja engedni.

Box: rúgást hogy véded ki? a rúgásra nem készítenek fel ott és tökön rúgnak aztán vége.

én a krav maga-t ajánlom de sokáig csináld sok évig nem elég ha bemész 1-2 órára én személy szerint wing tsunozok utcára a legjobban harcművészeteket ajánlanám. Meg én hallottam olyanról hogy az illető boxolt rendesen ment versenyekre és annyira megszokta a szabályokat hogy nem csinált olyat amit nem szabad ringben és eléggé elverték állítólag a boxoló bevitt pár ütést a másik meg gyors tökön rúgta aztán még elájult addig verte és kirabolta.

2014. júl. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
0%
ja és 11.-ik válaszig olvastam el nem tudom mi volt közben
2014. júl. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
61%

Te jó ég, ez nagyon ócska duma és ráadásul egyértelmű, hogy kamu is! Inkább már nem is reagálok erre semmit, ha ilyen ostoba naiv befolyásolható emberek vannak itt, mint az előttem szóló kisgyerek!

Nekem te ne akard már bemagyarázni, kedves wing tsun huszár, hogy mi hatásos utcára és mi nem! Attól még mert a parasztvakító edzéseden megetetnek téged a hazug baromságokkal, attól még fogalmad sem lesz a valódi utcai konfliktusokról!

De tudjátok mit, nyeljétek be a sok kamu marketinget és járjatok legyőzhetetlen wing tsunra vagy sebezhetetlen krav magára, azzal aztán biztos meg tudjátok magatokat védeni! Az ökölvívás, a thai box, a taekwondo hasztalan! Tessék, ezt akartátok hallani gyökerek?

Kíváncsi lennék, hogy mit tudna kezdeni egy nagymenő krav magás egy képzett ökölvívó ellen, vagy hogy az előttem szóló buta wing tsun vitézt hány másodperc alatt ütné ki az utcán egy agresszív sittes tolvaj cigány!

Hova tart ez a világra? A sok buta veréb megeszi a pénzlehúzó stílusok hazug reklámszövegeit, sőt még igényeli is ezeket, viszont az igazi küzdelmi rutint képviselő rendszerek kezdenek feledésbe merülni!

Ez nagyon szomorú és szánalmas!



#USBORNE

2014. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
32%

Ennyire nem birod elviselni, hogy masnak mas velemenye van?


Ajanlanek valami terapiat, rad ferne.

2014. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!