Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Wing Tsun Máday?

Wing Tsun Máday?

Figyelt kérdés
Volt már valaki aki kihívta a Máday-t? Ha például én thai boxolok régóta és kihívnám , elfogadná-e?

2014. júl. 11. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Volt, pl. Németh Jani a Real WT-s fórumon állítása szerint elhívta magához. Természetesen Máday nem bukkant fel. Igazolt éles bunyója sosincs, felvétel dettó nincs, legendák annál több.
2014. júl. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor elég undorító csávó lehet, ha nem áll ki senki ellen.
2014. júl. 11. 19:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Elmondások alapján M. inkább a tanítványait szokta küldözgetni bunyózni a kilencvenes években, mára már konszolidálódott a helyzet (azért még mindig akadnak szép esetek).
2014. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Kedves kérdező, tudod hogy én hányszor gondoltam rá, hogy kihívom Mr. Legyőzhetetlen Máday urat? Rengetegszer, de aztán rájöttem, hogy semmi értelme! Úgysem fogadta volna el a kihívást! Kitáncolt volna a szokásos leplező wing tsun huszár dumával, hogy "ezt a harcművészetet gyilkolásra fejlesztették ki, utcára van kitalálva, nem ringbunyóra, sparringelni nem szabad, mert halálos technikákat tartalmaz" és hasonló baromságok! Úgy voltam vele, hogy ha kihívom és esetleg eljön, akkor megkérem az egyik ismerősömet, hogy a kamerájával rögzítse a kumitét jó minőségben, hogy aztán azt szépen fel lehessen tölteni mondjuk YouTube-ra vagy valoha máshova, hogy a naiv befolyásolható emberek lássák, hogy az ő kis Máday félistenük még sem olyan halhatatlan, mint ahogy azt a kamu edzésükön bemesélik nekik!

Máday véleményem szerint TALÁN ténylegesen tud is valamit! Szerintem ő az egyetlen olyan Leung Ting talpnyaló hazánkban, aki a wing tsunt minimálisan tudja gyakorlatban is használni! Ez talán azért van, mert ő nem a parasztvakító tréningekre jár (mint ugyebár mindenki, aki wing tsunt tanul), hanem Ő otthon, a saját kis kastélyában formagyakorlatozik, bázisgyakorlatozik, erősít és elvileg randorizik is más stílusok képviselőivel (karate, taekwondo)! Az utóbbi persze csak pletyka, így lehet, hogy Máday is csak egy harcképtelen csicska, de szerintem azért neki van egész jó küzdelmi rutinja!

Szívesen megküzdöttem volna vele! Ha ki is üt, akkor is legalább a combját elrúgtam volna, vagy az orrát betörtem volna, csak hogy mély nyomot hagyjak benne! Ezzel legalább bebizonyítottam volna a hiszékény wing tsun vitézeknek, hogy a stílusuk egyáltalán nem olyan hatékony, mint ahogy azt gondolják!

De ez a sparring sajnos csak álom marad!



#USBORNE

2014. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem ,hogy tudna verekedni , igazából csak nagydarab ,de ennyi.
2014. júl. 13. 12:11
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Máday egy időben rengeteget járt kondizni, az akkori tanítványok elmondása szerint, nem véletlen akkora mint egy kisebb medve. Persze a tanítványoknak lökte a rizsát arról, hogy a konditermi edzésektől csak rosszabb lesz a wing tsunjuk.
2014. júl. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

https://www.youtube.com/watch?v=oc_aUfUyq9U


Tessék itt egy videó Máday mesteréről, magáról Leung Ting-ről. Szerintetek tud a f@*zi bunyózni? :D

Ezt a tagod akármelyik 16 éves nagyobb darab roma gyerek leveri falusi stílusban, két parasztlengővel.

2014. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Singham ***** válasza:
92%

Rengetegen voltak, csak Máday mindig kitáncolt. Tudja ő is nagyon jól, hogy szétvernék a fejét pillanatok alatt. Főleg úgy, hogy az utóbbi időben nem nagyon van józan pillanata. Nyílt titok ez. Szemináriumokra is inni jár már csak.

Így meg hol fogadná el a kihívást? Jönne a sablon dumákkal, hogy komolyabb sérülése van, amitől nem tud harcolni; nem tudná megvédeni magát a kihívó; feltörték az e-mailjét és kitörölte valaki a levelet amiben kihívtak (egyszer hivatkozott erre is), stb.

2014. júl. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Mádayt már nagyon sokszor megverték.
2015. ápr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mesélj, ki verte meg és hogyan történt :D
2020. júl. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!