Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Izotóniás italok: milliárdos...

Izotóniás italok: milliárdos átverés. Veszel ezek után sportitalt?

Figyelt kérdés
eddig sokat vettem ezekből a powerade stb cuccokból, hogy egyetemi vizsgán jól fogjon az agyam és ne hagyjon ki a kérdéseknél. Már akkor éreztem, hogy kb semmit sem ér. Bicajozásnál hétvégén sem éreztem jobb teljesítmányt. azt hittem rossz a gyomrom nem szívódik fel vagy ahonnan vettem boltból ott hamisítják. De már tudom, a termékben van ahiba. Veszel még Izotóniás löttyöt? [link]
2014. aug. 5. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha érezted, hogy nem használ, akkor miért vetted sokszor? Ha nem futottál volna bele ebbe a cikkbe, most is innád? Ha valamiről érzem, hogy nem jó, akkor nem kell "lejárató cikk", hogy ne vegyem többet. Mindegy. Én eddig sem vettem ilyeneket, valószínűleg ezután sem fogok.
2014. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindig Coca Cola!
2014. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért vettem, mert hittem a tudománynak....eddig ! és nem tovább.
2014. aug. 5. 20:47
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

XDD, az izotóniás ital különben sem arra való, amire te akartad használni. Arra egyél B-vitamint, taurint, koffeint, egyél és aludj rendesen stb. Aki meg azt hiszi (ahogy az origó írja) hogy "elengedhetetlen", meg hogy "fú de jó cucc", annak meg úgy kell. Rá van írva a címkéjére, hogy mit kapsz a pénzedért, az összetevőkről meg csak tudja már az átlag ember, hogy mire való, mi a feladata az emberi szervezetben. De ha valakinek elég a szlogen, meg hogy a sportolók hirdetik, hogy mennyire f4sza, akkor megint csak azt mondom, úgy kell neki. Ezért hülyeség sokat várni tőle. Amikor nagy a test víz- (és elektrolit-)forgalma, akkor érdemes lehet meginni egyet, ilyenkor én is veszek néha napi egyet max., inkább az íze miatt (mert a víz unalmas, a többi üdítő meg sportolásra általában sz4r és/vagy drága), de egyébként a házi izotóniás megoldások gyakorlatilag ugyanolyan jók.


Semmi újat nem mondott az origó. Aki legalább némi hozzáértéssel kezd bele valamibe, az azért nagyjából tudja a dolgokról, hogy mire valók (így pl. egy nem teljesen dilettáns ember soha nem is hitte, hogy ez egy "elengedhetetlen" dolog lenne a sporthoz, vagy bármihez, és nem is gondolt többet róla, mint ami.) Az origóról tudást meríteni meg...hülyeséget és semmiségeket mondó oldal javarészt. Proliknak szerkesztik magukat okosabbnak gondoló prolik.


Tehát a kérdésedre a válasz: igen, meleg nyári izzasztós napokon továbbra is le fogok dönteni két vagy harmadnaponként egyet-egyet.

2014. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem a tudománynak hittél. Marketingfogásként felhasznált kiragadott részletnek, amit egyébként a tudományból emeltek ki, kicsit megcsavarva, ezt-azt elhallgatva, mást pedig kiemelve. Adott volt az út, hogy utánanézz a dolgoknak, hogy megfordítsd az üveget, elolvasd, mi van benne.


Ne a tudományt, mint egészet okold, amiért bedőltél valakiknek akik ezt használták fel az üzleti célokra.

2014. aug. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sportoloknak fontos a folyadék,elektrolit és szénhidrát utánpótlás.

Alapbol atlagember aki napi 1x sportol nincs szuksege ilyenekre hogy ez visszatoltodjon de profi sportolok akik napi tobbszor edzenek hasznat vehetik ennek

2014. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Vegyél inkább ásványi sókat, ami pótol mindent amit kiizzadsz, csak belekevered vízbe, egy kis citrom hozzá, meg esetleg plussz magnézium aztán kész is. Én ettől sokkal később kezdek el fáradni, valamint szédülés érzésem sincs, ami az izotóniás vackoknál volt.
2014. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Manapság már mindenről jelent meg cikk, hogy ártalmas, aztán az ellenkezőjéről is. De nekem aztán írhatják, hogy milyen ... a tej, ha f..ok tőle. De mire föl lenne egészségtelen, ha a Józsi nem f..ik tőle. Na, remélem mindenki érti. Azt egyen/igyon/használjon mindenki, ami neki jó, nem szabad hagyni, hogy megvezessék az embert "tudománnyal", marketinggel.
2014. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
egy poverade 5 deci víz, meg 25g cukor. a bekerülési költsége palackostul kb 10 forint. 200ér adják. szerinted veszek ilyen szart?
2014. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Izotóniás italok: milliárdos átverés. Veszel ezek után sportitalt?
2014. aug. 28. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!