Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szeretnék megtanulni deszkázni...

Szeretnék megtanulni deszkázni. Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Tudom hogy kérdezgették már ezt páran de nekem is kéne pár infó.. Mennyi idő amíg megszokom, tudok vele normálisan menni? Ha naponta 1 órát lemegyek a ligetbe akkor lehet fejlődni? Várom a tanácsokat. :D
2010. jan. 13. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is kell egy deszka.

Liget? Hááát nem tudom.

2010. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát már vettem egy deszkát. Mivel kezdő vagyok szerintem ez jó lesz. [link]


Miért mi a baj a ligettel? Tudsz valami jobb helyet? Van valami javaslatod?

2010. jan. 13. 20:50
 3/4 anonim válasza:

Bocs az offért kedves kérdező. :)

Én is meg akarok tanulni deszkázni. Elmondanád h te h fogtál hozzá? Sokat segítenél. Köszi a választ előre is.

15/L

2010. febr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Takácska válasza:

Én is kezdő vagyok.Úgy kezdenék hozzá hogy,elmennék 1 pályára ami nem buckás.1 betonos focipálya például.De nagy legyen.És meglököd magad erősen 2-szer.És úgy kanyarodsz,hogy a hátsó lábaddal úgy emeled meg a deszkát hogy tudjál vele balra jobbra fordulni,és amerre fordulsz (bal,jobb)abba az irányba 1 kicsit dölsz a testeddel és nem esel le fordulás kanyarodás közben a deszkáról.

De 1-en súly is kell hozzá ha gyorsan akarod meglökni magadat.Ha van a környéken vagy a közeletekbe 1 olyan fal vagy fa ami erős egyenes és annyira vékony hogy gyakorolhasd rajta az egyensúlyozást.Minnél többször csinálod és gyakorlod,annál jobban megtanulod.

2010. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!