Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Máday Wing Tsun Techno?

Máday Wing Tsun Techno?

Figyelt kérdés

XDDD

https://www.youtube.com/watch?v=ROB9XH9m6LQ


Ezek ám a harcművészek! XDDD



2014. aug. 15. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

A kérdés kiírása egyértelműen provokáció céljából történt meg, de nem baj, hiszen ezen a szánalmas videón én is hatalmasat nevettem! Ez csak egy tipikus wing tsun propaganda marketing kamu kisfilm, amiben a szokásos parasztvakításokkal, meg a nevetséges levegőkékítő csapkodásokkal hülyítik a befolyásolható közönséget! Elég szörnyű, hogy a mai embereknek ilyen ócskaságokra van igénye valódi harci értékek helyett, de ha ez a helyzet, akkor ezt kell elfogadni!



#USBORNE

2014. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem provokálni akartam. De ez annyira vicces, hogy muszáj ezt mindenkinek látnia. Nevetni jó! :D
2014. aug. 15. 23:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Hahaha! XDDDDDDD

Ezen jót röhögtem! De miért nem táncoltak is hozzá? Amúgy tegyük a szívünkre a kezünket és nézzünk magunkba és azt azért ismerjük már el, hogy a Máday, ha kung-fuban nem is, de marketingben nagyon erős! Ezt a propaganda reklám videót, oktatófilmként kellene alkalmazni a marketing szakos egyetemeken, mint oktatási segédanyag. :D


Lehet a Máday tud így táncolni!

https://www.youtube.com/watch?v=F8NKB8N9j6k

2014. aug. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:D Végül is... kung-fuzni tényleg nem tud.
2014. aug. 16. 07:01
 5/6 anonim válasza:
érdekes hogy a több száz kommandós akik wing tsunt tanulnak eredményesen tudják használni a terepen nemde? mellesleg kedves nagyszájúak miért nem rendezitek le a mádayt ha már annyira nem tud semmit?! hiszen ezzel csak jót cselekednétek nem? ja, hogy már rengetegszer volt ilyen? ja, hogy egyik tájbokszos ugribugri sem bírta tovább 3 másodpercnél... tessék bizonyítani azt a fenenagy rátermettségeteket ha már mindenhol látni a mocskolódásaitokat
2015. jan. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"érdekes hogy a több száz kommandós akik wing tsunt tanulnak eredményesen tudják használni a terepen nemde"


Sehol nem tanulnak a kommandósok wing tsunt. Wing tsunnal még soha senki sem védte meg magát ez az egyik. A Máday pedig soha sem vert el egy thai boxolót sem. Igazából senkit sem, mert nincsen sparring a wing tsunban.


Máday egy varázsló, voltam egy szemináriumán, azok a technikák amiket bemutat lótúrót sem érnek. A sok idiótát képes vele beetetni, de aki konyít a küzdősportokhoz/harcművészetekhez az látja, hogy irreális amit csinál. Nem maga a WT rossz, mint harcművészet, de ahogyan ki lett dolgozva ennek az oktatási szisztémája Magyarországon az egy szánalom. Maga a Leung Ting lehet, jó kung-fus de az ő szemináriumán is voltam. Egyáltalán nem volt színvonalas az általa megtartott szeminárium.Járkált össze-vissza óbégatott, mutatott pár formát aztán annyi. Csak a feszengés ment, nagy büszkén. A szemináriumokon Máday nem több, mint egy pöffeszkedő nagyúr. (Nem véletlenül váltak ki onnan többen, pl: Öt Elem Wing Tsun Egyesület) Máday nem a Leung Ting-féle WT-t képviseli, hanem az "Add oda nekünk minden pénzedet"-féle wt-t. Minden kis vacakra ki kell adni lóvét. Tessék itt vannak a wt felszerelések:

[link]


Láthatjátok a linkben, hogy van egy olyan felszerelésük, ami a szemüket takarja, egy gumis szemkötő. Én nem akartam ilyet vásárolni, lementem egy edzésre egy sima kendővel és azzal kötöttem be a szememet, erre a sifu leba.szott, hogy miért vásároltam meg a hivatalos szemkötőt. Mondtam neki nem vagyok hajlandó ilyet vásárolni, mikor egy sima közönséges kendő is megfelel erre a célnak. Erre ő mondja, hogy "mindenki megvette, csak te nem, hogy néz az úgy ki, hogy mindenki egységesen van jelen, te pedig kilógsz egy otthonról hozott valamivel". Húú... nekem itt borult el az agyam, ott is hagytam őket! Ki sem fizettem azt a havi díjat. Látszik rajtuk, hogy csak az egységes formális dolgok érdeklik őket, a látszat, a presztízs. Csak önvédelmet nem oktatnak. Máday papának a másik marhasága a magyar huszár szablyavívás. Semmi köze a wt-hez, de állítólag bevezette, hogy minden wt oktatónak kötelező szablyavívást is tanítani. Marhaság az egész! Ne járjatok hozzá edzésre.

Azóta én is váltottam, neki álltam brazil jitsuzni és aikidózni. Sokkal jobb. :)

2015. jan. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!