Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 1csaj bunyozni akar velem me...

1csaj bunyozni akar velem me leribancozot és én meg megtéptem, de ő meg verekedni akar mit tegyek?

Figyelt kérdés
szerintetek jó ha már azzal nyitok h pofán verem 1 balegyenessel!?
2010. jan. 14. 13:32
1 2
 11/19 anonim válasza:
Alapból azzal, hogy megtépted lealacsonyodtál az ő szintjére! Szánalmasak vagytok! Amugy meg igaza van az előttem szólónak tanulj meg írni! L/19
2010. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ha megtanulsz helyesen írni és fogalmazni, akkor ígérem megverem neked :)))))


Egyébként meg itt egy kis tutorial utcai harcban remekül alkalmazható ütéstechnikáról


http://www.youtube.com/watch?v=7BCU64CwmYc


így lehet a legnagyobbat ütni

2010. jan. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én is csak gratulálni tudok, hogy sikerült ideig eljutnia a világnak? Legalább a lányoknak lenne annyi esze hogy nem kéne mónika sót játszani...
2010. jan. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Nálunk suliba lett volna csajbunyó csak az egyik csapat bevonult tanulószobára mert nekik " tanulni " kellet. Pedig haverom már felkészült kamerával, hogy felvegye az egészet és feltöltse a youtube-ra. Mi biztosak voltunk benne, hogy nem lesz,de hát jót röhögtünk volna.

Neked meg üzenem: most vagy leszarod és nem figyelsz rá. Vagy elkezdesz verekedni és ordítasz a földön mínt egy malac miközben tépik a hajad. Válassz.

2010. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az is kérdés, hogy a másik csaj tud-e verekedni. Minden esetre, ha te jól tudsz ütni és rúgni, akkor semmiképp sem a hajtépést válaszd. Gyomorra pár ütés és combosok, hamar meg lehet törni a másikat velük és nem is látszik meg a másikon. Persze ez főleg tapasztalatlanabb bunyós ellen javasolt. Amúgy megvolt a box már? mi lett? 19/F
2010. jan. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
60%
tépd ki a haját!
2010. márc. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező nem vagy méltó rá. hogy megnézz egy Chuck Lidell videót
2013. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

mi a vagy te?????!! amúgy szerintem légy értelmes és hagyd ott ha meg megüt

akkor ne üss vissza így tudatod h te nem akarsz verekedni na meg ha bíróság lesz belőle akkor mondhatod h te nem is ütöttél

2013. máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Sport, mozgás -> Extrém sportok XD
2013. jún. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!