Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A wing tzun kung fu sok miért...

Dávid.55. kérdése:

A wing tzun kung fu sok miért tartják magukat olyan nagyra?

Figyelt kérdés
verik magukat hogy ők így tudnak bunyozni meg ugy .... és ez anyibol áll hogy hadonásznak XD olyat bárki tud ja meg csáplnak egymás felé ...stb valaki magyarázza már el hogy miért verik magukat enyire?
2014. szept. 28. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
De miért szólod le ilyen durván őket? Egyébként többségük meglehetősen szerény.
2014. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
azért mert akit ismerek és ezzel foglalkozik veri magát erre és én ketrecharcos szemel semi értelmét nem látom ,én se verem magam mert ketrecharcos vagyok
2014. szept. 28. 18:01
 3/14 anonim ***** válasza:

"én se verem magam mert ketrecharcos vagyok"


- Csak hadonászásnak nevezel egy több százéves harcművészetet, amit szerinted bárki meg tud csinálni.

2014. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
éles helyzetbe ugy se tud vele mit csinálni hogy hadonászik ...stb formagyakorlat XDDD kész vicc ez a ratyiság XD
2014. szept. 28. 18:41
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Na, azt hiszem, már éppen eléggé minősítetted magad. Kár, hogy sokak szemében a ketrecharcosokat is.
2014. szept. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
engem csak anyi érdekel hogy miért tartják magukat nagyra?
2014. szept. 28. 19:21
 7/14 anonim ***** válasza:

Engem meg az, hogy Te miért tartod magad nagyra.


Egyébként meg a válasz egyértelmű: ez ilyen nagyarcúak, mint Te, vonzzák egymást. Valószínűleg csak bunkó, magát nagyra tartó ismerősöd van, mert Te is ilyen vagy.

2014. szept. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

egyszerű, a hasonló lelkületű embereket általában ugyan az a stílus vonzza. Példával illusztrálva anyuci apuci kicsi fiai akik szeretnének a diszkóban felvágni a csajoknak, illetve a facebookra beállítani munkahelynek, hogy fighter itt lób4szó sáska gym elég valószínű thaiboxra vagy ememára fognak menni, akiknek meg életükben nem volt még balhéjuk és úgy akarnak egy támadásra felkészülni, hogy soha ne üsse meg őket senki egész életükbe kravmagára.

Attól, hogy egy bizonyos stílusra egy bizonyos emberfajta jár még járnak oda normális emberek is és miattuk nem kéne leszólni ezeket az edzéseket.

2014. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igaza van a 8-asnak. Van ahol alja közönség van.
2014. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
akkor kezdjük ott hogy nincs kitéve facebokra és sehova hogy én sportolok az egész iskolában tudják vagy 3-an és . de pl a rajz tanárom így wt zik és uhh ő így verekszik meg ugy ...stb mondogassa nekem és a másik nem verem /tartom nagyra magamat de ha megnézzük a wt csak lasitva bunyozik vagy hadonászik a levegőbe igaz tuti meg tudja magát védeni XD ketrec harcos : 2 ember egy ketrecbe és az egyik jön ki a végén a saját lábán :) azért van külömbség.a wt nincs hozzá szokva a kemény ütésekhez mert finomkodnak egymással . mma : izomból toljuk és ha bekapod bírnod kell . wt : kiváncsi lennék meik bír ki egy olyan combost amit egy mma-s ad neki. mma : mi megse érezzük . na és ezt lehetne folytatni így tovább
2014. szept. 29. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!