Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Karatézni szeretnék Mit tegyek?

Karatézni szeretnék Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Karatézni szeretnék de nem tudnék rendszeresen járni mert le vagyok foglalva(mindig máskor).Igazából nekem nem is a ruha az öv és ezek érdekelnek csak maga a sport.Van valami könyv képekkel vagy online workout ami segíthet?Az eljárós dolog sajna reménytelen.

2015. jan. 12. 21:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is karatézok. És tapasztalatból mondom,hogy a karate néha bonyolult is tud lenni,net és képek segítségével az életben nem fogsz megtanulni karatézni! Ha nem tudsz eljárni akkor nem tudsz karatézni és kész. Ha minden áron karatézni akarsz fogadj fel magántanárt,vagy namtudom,de könyvből ne is próbálkozz vagy netről!
2015. jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én is járok karatéra, volt amikor én is csak 1-2-szer tudtam elmenni egy hónapban. Ha tényleg érdekel, akkor annak ellenére jelentkezz be, aztán amit ott tanulsz, azt otthon tudod gyakorolni, amikor nem tudsz edzésre menni. Mindenesetre ne próbálj youtube-bol megtanulni, mert akkor hibásan tanulod meg a technikákat.
2015. febr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!