Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Thai box vagy krav maga? és...

Thai box vagy krav maga? és miért? 19f

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a kettőt nem lehet összehasonlítani, az egyik küzdősport a másik önvédelmi rendszer. ha önvédelmet szeretnél tanulni és csak ez a két lehetőséged van akkor krav maga, viszont a hazai színvonalat figyelembe véve előbb mindenképp menj el thaiboxra 1-2évre, ha meg sportolni, versenyezni szeretnél akkor thaibox.
2015. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :) te melyiket választanád a 2 közül?
2015. jan. 27. 19:00
 3/7 anonim ***** válasza:
hát annó thaiboxal kezdtem, aztán mikor elakartam kezdeni mellette valamit kipróbáltam sok mindent és végül a jujitsunál maradtam, a kravmaga annyira nem jött be, küzdelmi rutint kb semmit nem szerzel és a legtöbb helyen a technikákat se tanítják meg normálisan(vagy éppen az oktató se tudja normálisan megcsinálni), ha nagyon nincs más akkor jó az is(a strssztréning meg az elmélet lehet hasznos ígyis úgyis) de én annyira nem ajánlanám míg sok a kókler edző
2015. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És milyen a thai box? Milyen egy edzés? Milyen előnyei vannak?
2015. jan. 27. 23:30
 5/7 anonim ***** válasza:

1: jó :D

2: kis bemelegítés, páros gyakorlatok, küzdelem, erősítés(rúgópárnás gyakorlatok vagy köredzés esetleg állóképesség növelés és hasonlók)

3: lesz küzdelmi rutinod, rendesen feledzi a testet, javulnak a reflexeid, gyorsaságod, erőd stb.(bár ezek a legtöbb küzdősportra igazak)

2015. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szerinted előny ha úgy kezdek el járni h megvan a kellő nyújtás..és otthon ütöm a zsákot?
2015. jan. 28. 20:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát az csak akkor előny ha apuval csináltál ilyen szalbazsákot, és azt köllöt, azon gyakorútá.
2015. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!