Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Waveboard vagy a longboard...

Waveboard vagy a longboard gyorsabb? Milyen egyébb deszkák léteznek?

Figyelt kérdés
Waveboard nagyon megtetzett mivel lötés nélkul sebességbe lehet maradni. Eléggi laikus vagyok es tegyuk fel 1 síma feluleten (nem lejt semerre) melyik deszka gyorsabb? (NEM TRUKKOKRE AKAROM) inkabb csak közlekedésre meg kikapcsolodasra milyen fajta a legideálisabb?

2015. márc. 22. 08:20
 1/5 anonim válasza:

Szia!Nekem waveboardom van.

De viszont a videókból elnézve a longboard gyorsabb.

A Waveboard nekem nagyon bevált. Menöbb is és jó vele menni. Én a waveboardot ajánlanám.

További deszkás sportok:Tiroll Turfboard,WaveJet,Wheelman,Freerider Skatecycle,Skullboard,Nitro Dirtboard

2015. márc. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ja és nem olvastam el teljesen a kérdést.

Ha nem lejt semerre akkor a waveboard gyorsabb.

Ha gyorsabb akarsz lenni longboardal akkor nagy erőfeszítés kell!

2015. márc. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Lehet kicsit megkésve, de azért válaszolok ha valaki később még feltenné ezt a kérdést.

Másfél évig waveboardoztam majd váltottam longboardra amit nagyjából fél éve űzök, szóval összetudom őket hasonlítani. A waveboarddal éles kanyarokat tudsz venni, viszont könnyebben megakad mint a longboard ami szinte átmegy mindenen és lassabb is. Ha egy normális középkategóriás longboardot veszel és kicsit már belejössz akkor négy hajtás után már állhatsz is meg bevárni a waveboardosokat :)

Persze a waveboard lényegesen olcsóbb, de össze se lehet hasonlítani azzal az élménnyel amit a longi ad ^^ én sokkal jobban kikapcsolok az utóbbin, sőt amióta megvan rá se néztem a waveboardomra :D

2015. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kicsit megkésve vagyok xD egyéb deszkának ajánlanám még a pennyt^^ azzal is jól lehet kanyarodni és könnyebb is szállítani a másik kettőnél ha sokat buszozol vagy vonatozol , mert kisebb :)
2015. júl. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ugye van skateboard pennyboard longboard és waveboard
2017. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!