Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Longboard, Waveboard és sima...

Dorcsuu kérdése:

Longboard, Waveboard és sima Skateboard közül melyiket ajánlanátok? Melyiknek mi az előnye hátránya? Nem gáz am ha egy lánynak deszkája van?

Figyelt kérdés

Egy hetet a barátaimmal nyaraltam és az egyik haverom megtanított deszkázni a másik pedig a longobardját is kölcsönadta és nagyon bejött, szeretnék én is venni egy deszkát, de nem tudom milyet meg aztán nem is igazán értek ezekhez. Tudtok pár alapvető tanácsot adni? Meg ugye lány vagyok és én általában nem törődök az ilyen szexista dolgokkal, de nem fura ha egy lány deszkázik? :/ Mondjuk alapból kicsit fiús csaj vagyok, de attól félek úgy tűnne, csak azért akarok deszkát mert milyen cool meg menő. Ami baromság amúgy is.

Köszi a válaszokat előre is :) 15/L



2014. aug. 1. 20:11
 1/4 TheSlich válasza:
71%
Szia! Egyáltalán nem baj ha egy lány deszkázik sőt szerintem még menő is. És szerintem sima deszkát vegyél mert azzal könnyebb bánni mint egy longboarddal . És ha deszkat vennél akkor menyj el a garage storeba vagy a stégbe vagy akarhova es ott rakass ossze egy fain deszkát .
2014. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csicsky ***** válasza:
100%

Ha igazán komoly választ akarsz és lánytól/lányoktól, akkor érdeklődj Zackorhársós Katánál, ill. Zackorhársós Zsófiánál:


wave.board.blog@gmail.com


Amúgy ez a honlapjuk:


[link]

2014. aug. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!

en leginkabb a waveboardot ajanlanam.

es EN vagyok Zackorharsos Zsofia!!!

viszonz igen tenyleg az az emailunk es igen tenyleg az a honlapunk. de csak waveboarddal kapcsolatba tudunk segiteni

de ha waveboardos kerdesed van, irj nyugodtan :)

2014. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a waveboard nagyon menő. A szexista dolgokkal meg ténleg ne törődj, az tkell amihez kedved van, nem szándékosan szembemenni a sztereotípiakkál, és nem csak azért főzni mert a társadalom azt kívánja....minden jó lesz ha a tehetségedet keresed...


Amúgy sokan szexinek látják a deszkás csajokat.

Én 21 évesen kezdek nagyon érdeklődni a waveboard irnát, rmeélem jó leszek egyszer....


A deszak az deszka, azt csináld amelyikben a legjobban megtalálod magad.

2015. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!