Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen küzdősportot ajánlotok...

Milyen küzdősportot ajánlotok nekem? (Többi lent)

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, 165cm kb, és 52-53kg

A küzdősportot szeretem, és olyat, amivel meg tudom magam védeni. Budapest XX. kerület lenne az ideális, de azon kivül is mehet. Még nem vettem soha ilyenben részt. (Pl.: Box, mma, kempo, thai box, kick box stb, ilyenek. Tapasztalattal írjatok ha lehet)



2015. ápr. 20. 14:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10# Jó igazad van! Hagyjuk akkor, látszik hogy fogalmad sincs az egész rendszerről, meg nem olvastál még egy önvédelmi könyvet sem vagy csak trollkodsz. Legyen igazad. Nincs kedvem vitatkozni, hülyeségekről.
2015. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Hát a legjobb, amiben mind a kettő benne van. Önvédelem, és harc is.

Viszont az Thaywondo is tetszik, ahogy így elolvastam sok mindent.

2015. ápr. 23. 17:29
 13/16 anonim ***** válasza:
A kravban is van harc. Csak a thaywondo lehet kicsit ütős lesz kezdésnek, és nem a jó értelemben... De te tudod próbálj ki minél többet, fiatal vagy még. :)
2015. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
És a kung fu-ról mi a véleményetek?
2015. ápr. 23. 22:11
 15/16 qerbord válasza:
Krav Maga nem csak felkészít az esetleges támadások elhárítására hanem azt megelőzni is megtanít mint bármelyik másik irányzat.Effektíve nem fontos hogy mit is csinálsz de azt tedd teljes figyelemmel és tisztelettel akkor nem lesz semmilyen akadály.szerintem.
2015. ápr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát pont azért tettem fel a kérdést, mert nem járok semmire:D
2015. ápr. 24. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!