Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jógához mekkora erőnlét...

Jógához mekkora erőnlét szükséges?

Figyelt kérdés

26 éves lány vagyok. Utoljára a középiskolában sportoltam, azóta csak a napi lótás-futás van, illetve kéthetente túrázni járunk.

Ha jógázol melyik fajtáját csinálod? Ha elmegyek egy jóga órára, nem dőlök ki már az első 10 perc után? Mekkora erőnlét szükséges hozzá?


2010. nov. 9. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, milyenre mész:) Én 18 éves vagyok, 42 kg, semmi hasizom, nagyon kicsi karizommal, tehát nem vagyok az az izomember, s így is bírom:) Vannak ott nálam sokkal bénábbak is (jó persze idősebbek is:)
2010. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Milyen jógát csinálsz és hova jársz?

Alacsony a vérnyomásom úgyhogy a 40 fokban folytatott fajtáját biztos nem nekem találták ki.:)

2010. nov. 9. 21:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok fajta van.Én amelyiken voltam,az egyből feltűnt,hogy milyen izmosak és szálkásak,mintha konditeremben lettem volna.

Pl ilyen gyakorlatok:karok oldalra kinyújtva és apró körzések kb 10-15 percig.Szétégette a vállam,kegyelemért könyörögtem:).Kb 1-2 hónap volt mire végig tudtam csinálni,uh,hogy testépítő vagyok.

Amit biztosan ne csinálj,hogy koedukált órára kezdesz járni,mert az csak alibi foglalkozás lesz.Plusz mindig nézd meg az óratartó testfelépítését.Ha nagyszerű állapotban van,akkor menj hozzá.Már csak azért írom ezt,mert csomó 50 körüli nő kitalálja,hogy ő átavanzsál jógatanárnak.

2010. nov. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!