Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit kell tenni ha görkorcsolyá...

Mit kell tenni ha görkorcsolyám (görkorim) szilikon és plasztika vagy jobban mondva nincs gumi a keréken?

Figyelt kérdés

Mindig is 1 görkorira vágytam. A tesóm meg is vette nekem, és azt mondta, hogy szilikon és amikor megyek nem hallatszódik...

Hát amikor megkaptam ÉREZTEM DE NAGYON, hogy ez nem lesz jó. Hát nem is volt jó, mert amikor megyek vele az egész szomszéd átjön hozzánk, /Mi ez a nagy zaj?/ kérdezve... A szüleim szerint a gumisok veszélyesek. De akinek gumija van annak gurul, akinek nincs, azé nem.. Mit kell tennem, gumit rakni rá (amit a szüleim sosem engednek) vagy mit? Seítsetek kérlek!

U.i.: 1 ici-pici kavics, amit alig lehet látszi lefékez és orra esek, már sokszor megtörtént.

Kérlek segítsetek, sajnálnám eldobni.



#görkorcsolya #gumi a görkorira #szilikon?!
2015. aug. 1. 14:35
 1/2 szonoemi válasza:

Sajnos ez kerékcsere. de lehet, hogy csapágy is.

www.skateworld.hu, itt vettem én is kereket

2015. aug. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Veszélyes a gumis? Jó ok nem gumi kerék inkabb keverék, de szerinted mi van a soros görkorikon?


Hany éves vagy, milyen korit kaptal? Mi van ráírva?

2015. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!