Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ti hol tanultatok meg parkouro...

Ti hol tanultatok meg parkourozni?

Figyelt kérdés
lassan itt a tél és ilyenkor nemtudom hogy mennyire lenne jó ötlet kint edzeni meg minden. sajnos ahol lakok nincs semmi ilyesmi hely. tippek?:) köszi előre is.

2015. okt. 6. 17:14
 1/6 anonim válasza:
Szia Szombathelyi vagy? :)
2015. okt. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
soproni:)
2015. okt. 6. 22:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Én legelőször 6.-ban az új osztálytársamat látva kezdtem el, aki később a legjobb barátom lett. Egymást tanítgattuk, míg végül eljutottunk arra a szintre, hogy már képesek vagyunk magunkat fejleszteni, tanítani. Parkourozni bárhol lehet. De tényleg. Ha kreatív vagy akkor mindenhol feltalálod magad. Ha nem akkor a legjobb helyen sem... Keress valakit, aki szintén parkourozik, és együtt edzegessetek, mert egyedül nagyon nehezen fogsz elkezdeni feljődni. Egyedül kb 5-7 év alatt tudsz felfejlődni egy olyan szintre, amiket látsz youtuben, viszont több emberrel körülvéve akár 2 év alatt fel tudod fejlődni. De ez függ persze még sok dologtól (elszántság, bevállalóssag stb.). Én télen inkább gimnasztika terembe szoktam menni akrózni, de ha jobb idő van és száraz minden, akkor ha tehetem kimegyek a városba. Pár réteg ruhát magamra veszek és ennyi. :) Remélem segítettem.
2015. okt. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi:) van egy fiú aki soproni és parkourozik de szerintem ha ráírnák vagy oda mennék hozzá hogy segítene e tanítani hülyének nézne. :'D :)
2015. okt. 8. 22:31
 5/6 anonim ***** válasza:

A legjobb edző a busz...

Én néha busz után futás közben olyanokat csinálok, amikről nem is tudtam, hogy ilyet is tudok :-D

2015. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan parkouros a világon aki elutasítana egy kezdő parkourost. A parkour a barátságról és új emberek megismeréséről is szól. Nyugodtan ráírhatsz.
2015. nov. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!